Inside Story - nowy cykl imprez!

известные картины и новости из мира искусства

Już 29 listopada w warszawskiej Pradze Centrum odbędzie się pierwsza odsłona imprezowego cyklu Inside Story. W roli głównej niemiecki DJ i producent - Purple Disco Machine.

 

Inside Story zadebiutuje w budynkach dawnej praskiej infrastruktury. Industrialna przestrzeń zostanie zmieniona nie do poznania, a organizatorzy zbudują przy tym niepowtarzalną, klimatyczną historię. Można spodziewać się bardziej performance’u, niż tradycyjnej imprezy. Inspiracją dla organizatorów są zagraniczne imprezy Glitter Box, co zwiastuje, że możemy się spodziewać brokatu, różu oraz disco.

 

W ramach pierwszej odsłony cyklu zagra Purple Disco Machine. Tino Piontek, bo tak się naprawdę nazywa, to autor projektu, który można nazwać topowym, jeśli chodzi o taneczne odmiany muzyki house. Na jego popularność wpłynął międzynarodowy sukces m.in. takich utworów, jak "My House", "Body Funk" czy "Devil In Me". Co ważne, wyczucie i umiejętności produkcyjne Purple Disco Machine doceniają nie tylko słuchacze, ale i inni artyści, o czym świadczy zainteresowanie remiksami jego autorstwa. Na liście projektów, z którymi współpracował są m.in. Gorillaz, Foals czy Faithless.

 

Purple Disco Machine Live from Glitterbox, Printworks London

 

Line up imprezy uzupełnią polscy reprezentanci sceny elektronicznej, czyli Holiday 80 - producentki duet, który sprawnie reedytuje klasyki polskiej muzyki popularnej, wzbogacając to o taneczny groove; Avtomat - otwarcie queerowy DJ i producent, łączący w swoich setach nietypowe rytmy z improwizowanymi wokalami; oraz Pitti Schmitti - współtwórca kolektywu Komitet Obrony Disco, DJ z dużym doświadczeniem muzycznym i dobrze znana postać na warszawskiej scenie.

 

Bilety: dostępne w pulach 69 / 79 / 89 zł pod linkiem https://www.followthestep.com/pl/buy/2178965.

 

Promotor: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin