GROMEE kolejną gwiazdą Mamry Music Festival!

известные картины и новости из мира искусства

 

Kolejnym artystą, który wystąpi na Mamry Music Festiwal 2020 jest GROMEE

Gromee to producent muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i Producentów Muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Jego single w bardzo szybkim tempie zdobywają szczyty list przebojów a on sam może pochwalić się zdobyciem nagrody ESKA MUSIC AWARDS dla najlepszego Producenta Muzycznego i DJ w 2017 roku. Dodatkowo Gromee z piosenką „Light me up" reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018. Gromee juz od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. 

 

Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Już w tym roku na stoiskach stowarzyszenia kupując różnego rodzaju specjały uczestnicy imprezy wspierali najbardziej potrzebujących – osoby niepełnosprawne będące pod opieką stowarzyszenia. Podobnie będzie i 2020 roku. Wolontariusze POMAGAM BO LUBIĘ będą obecni na Mamry Music Festival od pierwszych dźwięków. 

Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego poprzez partnera społecznego organizatora - „STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ” 

                Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl na której dostępna jest pierwsza pula biletów STANDARD oraz ograniczona liczba (100 szt.)  biletów PREMIUM.

                             MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja  wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19. 

 

 

Już wkrótce kolejne informacje!