Siła kobiet w muzyce – 3 artystki, które musisz usłyszeć na Undercity 2019

известные картины и новости из мира искусства

W najbliższą sobotę, 2 listopada w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się multimedialny festiwal Undercity, czyli święto dla fanów muzyki elektronicznej. Na wydarzeniu usłyszymy prawie 30 artystów, a wśród nich są czołowe przedstawicielki międzynarodowej sceny. Ich występów nie możecie przegapić!

 

Kittin – znana wcześniej jako Miss Kittin – to niezwykle charakterystyczna postać oraz ikona muzyki elektronicznej, która dwie dekady temu wraz z The Hackerem szturmem zdobywała scenę takimi produkcjami, jak "Frank Sinatra" czy "1982". Potem poświęciła się solowej karierze, w trakcie której pojawiały się kolejne kolaboracje z gigantami sceny elektronicznej, takimi jak Dubfire czy Guy Gerber. Najnowsza produkcja Kittin nosi nazwę "Forever Ravers", którą stworzyła wraz z niezwykle utalentowaną artystką z Brazylii, czyli ANNĄ.

  

 

Rebekah to DJ-ka i producentka z Wielkiej Brytanii, która jak nikt inny potrafi rozgrzewać klubowe i festiwalowe parkiety w różnych zakątkach świata. Jej charakterystyczny i bezkompromisowy styl odcisnął wyraźne piętno na światowej scenie techno, a ukształtowane przez ponad dwie dekady działalności mocne i surowe brzmienie stało się wizytówką jej twórczości. Jeśli wybieracie się na występ Brytyjki na Undercity, przygotujcie się na potężną dawkę energii!

 

 

Steffi to postać szczególnie znana w europejskiej stolicy muzyki elektronicznej, czyli wypełnionym klubami Berlinie. Artystka jest rezydentką jednego z nich, czyli kultowego  Berghain/Panorama Bar, gdzie grywa często długie i różnorodne sety. Poza występowaniem na żywo, Steffi zajmuje się także produkowaniem własnej muzyki oraz prowadzeniem swojej wytwórni o nazwie Klakson.

 

 

Kittin, Rebekah i Steffi wystąpią na Undercity w sobotę, ale tylko do piątku można kupić tańsze bilety na to wydarzenie. Można je zdobyć na www.undercity.pl

 

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin