Deborah De Luca w Polsce!

известные картины и новости из мира искусства

Włoska DJ-ka i producentka techno, czyli Deborah De Luca powraca do Polski, aby 9 listopada zagrać w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ rozpoczyna nowy cykl imprez T2.

 

9 listopada w Warszawie, historia zostanie napisana na nowo. Współczesna elektronika ponownie połączy się z zabytkową i nieszablonową lokalizacją. Mowa o Torze Służewiec i Hali T2, których historia sięga 1926 roku i gdzie prawie 20 lat temu swojego seta zagrał legendarny Carl Cox. Wyłączona z użytku w 2007 roku industrialna Hala T2, przed laty gromadziła tłumy fanów jeździectwa, służąc mieszkańcom Warszawy jako obiekt zarówno sportowy, jak i towarzyski. Teraz, okazyjnie stawać się będzie elektronicznym sercem Warszawy, gdzie cyklicznie grywać będą giganci sceny techno.

 

Deborah De Luca to włoska producentka muzyki techno. Gdy poznała Giuseppe Cennamo - również włoskiego DJ-a - zaczęła tworzyć pod jego okiem swoje pierwsze utwory, a także dojrzewać muzycznie. W 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, w której wypuściła takie kawałki  jak “Guitar” czy “Sleeping With You”. Kilka lat później wydała uznany przez krytyków debiutancki album “Ten”. Charyzmatyczna i pracowita Deborah podróżuje każdego tygodnia z kontynent na kontynent, grając w międzynarodowych klubach i na największych festiwalach. Jej produkcje, będące połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

 

Deborah De Luca @ Château de Chambord for Cecle

 

Deborah De Luca - Guitar

 

Data: 9.11.2019

Start: 18:00

Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec

 

Bilety dostępne w sprzedaży od 7.10 godz. 10:00 na www.followthestep.com.

 

Organizator: Follow The Step

Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin