Instytut ogłasza konkurs „Instytut Debiuty” 

известные картины и новости из мира искусства

 

 

 

Długo wyczekiwane Instytutowe wydarzenie ponownie zagości w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki w nowej, dwudniowej formule 27 i 28 września. W tym roku Organizatorzy łączą siły z Urzędem Dzielnicy Bemowo a owocem tej współpracy jest ogłoszony niedawno niezwykły konkurs „Instytut Debiuty”, kierowany do początkujących producentów i DJów z Polski.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać próbkę autorskiego seta lub swoją produkcję na adres mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.09.2019. Jury w składzie: Urszula Kierzkowska Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Iwona Korzybska (współzałożycielka Instytutu), DUSS (artyści), Gerhard Derksen (artysta i współzałożyciel Instytutu), Artur Wojtczak (dziennikarz muzyczny) oraz Anja Kraft (artystka) wyłoni zwycięzcę, który otrzyma podwójny bilet BACKSTAGE na wrześniowy Instytut (27 lub 28.09.2019 r.) oraz zagra na jednej z imprez organizowanych przez Instytut w roku 2020 (są to projekty m.in.: Techno Las, Panie Proszą Panów, Instytut Festival 2020 Music & Art).

Ogłoszenie wyników konkursu już 20.09.2019 r. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Urszuli Kierzkowskiej Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

 

            Podobne konkursy Organizatorzy Instytutu organizowali już wcześniej- podczas Techno Lasu i Instytut Festival 2019 Music & Art. Oba cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i otworzyły możliwości dla młodych, początkujących artystów na rozpoczęcie swojej muzycznej przygody. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału! Więcej informacji o konkursie można znaleźć na oficjalnym fanpage Instytutu i fanpage Dzielnicy Bemowo.

 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Więcej informacji:

Web: https://www.technoinstytut.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/technoinstytut
Instagram: https://www.instagram.com/instytut.techno
Fanpage Dzielnicy Bemowo: https://www.facebook.com/bemowowarszawa/