We Love Trance 034 with Daniel Skyver: Informacje Organizacyjne

известные картины и новости из мира искусства

W najbliższą sobotę 31 sierpnia wielkie święto muzyki trance w sercu Wielkopolski. Będzie to pierwsze darmowe wydanie We Love Trance Club Edition z udziałem zagranicznej gwiazdy! Daniel Skyver zagra dla Was specjalnego dwugodzinnego Nostalgia Seta, a kolejnym headlinerem będzie doskonale znany na całym świecie Nitrous Oxide. W klasycznych odsłonach wystapią dla Was również Jackob Rocksonn, M-Fire, Adrian Sinisse, Rafuss i Aquatic Simon. Wstęp jest całkowicie bezpłatny!

LOKALIZACJA

Jeśli przybywacie pociągiem, wychodząc z dworca od strony Mostu Dworcowego macie zaledwie kilkaset metrów drogi do pokonania. Fort Colomb znajduje się przy ulicy Powstańców Wielkopolskich, w Parku Karola Marcinkowskiego. Gramy dla Was na ogródku letnim, który znajduje się z tyłu Fortu (należy wejść na teren przedniego ogródka Fortu i obejść obiekt z lewej strony).

TIMETABLE

Po co chodzić na bifor, skoro możecie go zrobić u nas? :) Imprezę zaczynamy już o 19:30, dokładny timetable prezentuje się następująco:

19:30 Adrian Sinisse

20:30 M-Fire

21:30 Aquatic Simon

22:30 Jackob Rocksonn

23:30 Nitrous Oxide

01:00 Daniel Skyver

03:00 Rafuss

CEL CHARYTATYWNY

Gramy z sercem, wspieramy po raz kolejny Polę Jaruszewską. Dzięki Waszemu zaangażowaniu przez ostatnie trzy lata Pola zrobiła krok milowy w rozwoju. W tym roku również zbieramy środki na dodatkowe zajęcia logopedyczne (metoda Krakowska) oraz zajęcia Montessori. Zapraszamy Was na fanpage chromosomszczescia.pl, gdzie możecie śledzić postępy Poli.

Do zobaczenia w sobotę na parkiecie!

We Love Trance Collective