Don't Let Daddy Know Poland

известные картины и новости из мира искусства

 

 

TIËSTO, Don Diablo, Gianluca Vacchi i inne wielkie gwiazdy wystąpią 30 listopada w Polsce!

 

Wyjątkowe wydarzenie Don't Let Daddy Know, które gościło w 19 krajach, takich jak: Anglia, Belgia, Birma, Brazylia, Chile, Chiny, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Indie, Japonia, Korea Południowa, Makao, Meksyk, Rumunia, Szkocja, Tajlandia oraz Turcja odbędzie się po raz pierwszy w Polsce! #DLDK cechuje niezwykłe show, które nie pozwoli nikomu przejść obok siebie obojętnie. Wybraliśmy datę 30 listopada, gdyż w naszym kraju kojarzona jest ona ze słynnymi "Andrzejkami". Event odbędzie się w nowoczesnej i bardzo popularnej ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Zaprosiliśmy gwiazdy totalnie światowego formatu, aby ta noc na zawsze zapisała się w Waszych wspomnieniach!

 

Line-up Don't Let Daddy Know Poland prezentuje się następująco:

 

- TIËSTO

- DON DIABLO

- SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO

- GIANLUCA VACCHI 

- MIKE WILLIAMS

- TYRON DIXON

- MELO.KIDS

- RUDY

 

Sprzedaż biletów rozpocznie się 5 sierpnia o godzinie 20:00, a wszystkie szczegóły dotyczące cen biletów, pakietów, bileterii itp. podamy już w przyszłym tygodniu! 

Bądź częścią wielkiej przygody, ale nie pozwól, aby tatuś się dowiedział! :) 

 

Don’t Let Daddy Know Poland

Data: 30 listopada 2019

Godziny: otwarcie bram 19:30, event 20:00 – 5:00

Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk/Sopot 

Minimalny wiek uczestników: 18

 

O marce Don't Let Daddy Know:

Wszystko zaczęło się siedem lat temu na magicznej Ibizie, a teraz jest to światowy fenomen wśród eventow muzycznych, który zagościł w ponad 19 krajach. Zrzeszające tysiące fanów imprezy DLDK na całym świecie posiadają ogromną reputację tworząc wyjątkowe poczucie wspólnoty. Po raz pierwszy DLDK zagości w Polsce, w związku z czym czeka Was wiele niespodzianek, w tym oszałamiający, jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy line-up, który właśnie poznaliście! Polscy fani zawsze byli jedną z największych grup Don't Let Daddy Know, podróżujących corocznie na inne imprezy w Amsterdamie, Manchesterze lub Bukareszcie. DLDK Poland będzie czwartym przystankiem „Don’t Let Daddy Know World Tour 2019’”. Po tym koncercie format imprezy będzie podróżować po całym świecie do innych dużych miast!

 

Producentem eventu jest:

TME Events

Właścicielem marki Don't Let Daddy Know jest:

E&A Events

_____________________

Informacja prasowa TME Events