Instytut Festival - Niezbędnik festiwalowicza

известные картины и новости из мира искусства

 

Drodzy! Już w piątek widzimy się na Instytut Festival 2019 Music & Art. Nim wybierzecie się do nas, prosimy - miejcie na uwadze nie tylko dobrą zabawę i wzajemny szacunek ale również bezpieczeństwo swoje i współtowarzyszy imprezy. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje związane z festiwalem, prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi:

 

 

Dojazd autobusem z przystanku Warszawa Młociny 03 możliwy jest co godzina od 18:00 do 23:00 w piątek i w sobotę.

 

Dojazd z taxi EcoCar tel ☎ 123456789. 


#INSTYTUTIMHERE – po przybyciu oznaczajcie zdjęcia naszym hashtagiem. Pokażmy wszystkim gdzie spędzamy otwarcie wakacji!

 

Kwatery/Biwak – osoby, które zarejestrowały się na kwatery czy biwak zapraszamy w piątek od godziny 9:00 (wejście po prawej stronie wejścia głównego). Możecie zabrać przedmioty, które umilą Wam przestrzeń w kwaterach. Warto wziąć karimaty, materace, siedziska, śpiworki, poduszki, lampki bezprzewodowe, powerbanki, baterie itp.. Osoby na biwak- namiot. Osoby do kwater-koniecnzie własne kłódki. Więcej w regulaminie zakwaterowania.

 

Bramki uruchamiamy o godz. 21:00,  w momencie startu pierwszej sceny. Grafikę z timetable podpinamy w tym poście.

 

Tak jak podczas pierwszej edycji Instytut Festival o przestrzeń artystyczną zadbają nieocenieni Artyści Sztuk Wizualnych. Przez cały czas trwania wydarzenia będziecie mieć możliwość spotykania się ze sztuką na każdym kroku. Zachęcamy Was do zaglądania w zakamarki Garnizonu Modlin.

 

Sklep - w instytutowym sklepie na terenie imprezy nabyć będzie można m.in.: koszulki, plecaki, ekokubki, smyczki, opaski silikonowe, koce termiczne, pelerynki itp..

 

Żetony- obowiązująca waluta na terenie miasteczka festiwalowego. Zachęcamy do kierowania się do punktu z żetonami od razu po przybyciu (patrz mapka).

 

Ekokubki- staramy się korzystać z kubków wielorazowych. Każdy z Was może albo zakupić taki ekokubek, albo wypożyczyć go za kaucją.

 

Strefa gastro i barowa zapewni Wam szeroki wybór smakołyków i napojów. Foodtrucki jakie będą z nami tym razem to: Las Veges , Foodtruck Elcamino, Garnizon i inne

 

Instagram- zaglądajcie na nasz insta: @instytut.techno Foto/video z przygotowań, produkcji, wrzucamy na bieżąco. 

 

Pogoda - jak obiecaliśmy, będą pioruny! Choć mamy nadzieję, że nie te z nieba, tylko te z siły instytutowej energii, to przygotujcie się na każdą ewentualność i obserwujcie pogodę razem z nami.

 

Komary – zabierzcie ze sobą środki na odstraszanie komarów, pojawiają się w tej przestrzeni zwłaszcza wieczorami.

 

BILETY - zachowajcie ostrożność w przypadku chęci zakupu biletów z drugiej ręki. Istnieje ryzyko zakupienia biletu fałszywego bądź skopiowanego, który nie zagwarantuje Wam wejścia na teren imprezy. Jedynymi autoryzowanymi punktami sprzedaży biletów są: BILETOMAT.pl, Resident Advisor oraz Festicket.

 

Dziękujemy, że jesteście i mamy nadzieję, że nie możecie doczekać się Instytut Festival 2019 Music & Art tak bardzo jak my!