Schossow ocalił świat

известные картины и новости из мира искусства


Nie ma co się oszukiwać. W dzisiejszych czasach, nawet najlepszy recenzent muzyki klubowej będzie miał problem, aby przypisać utworowi konkretny gatunek. Muzyka ewoluuje, producenci stawiają na bardziej wyrafinowane rozwiązania swoich aranżacji, kompletnie nie zwracając przy tym uwagi na to czy ich kolejny utwór będziewkręcającym techno, wakacyjnym housem, czy latającym transem. Chodzi o to, aby utwór po prostu bujał parkietami. Schossow buja z każdym numerem coraz bardziej. Przesłuchajcie jak ocalił najnowszą produkcję Szwedzkiej housowej mafii.

 

http://soundcloud.com/marcus-schossow/swedish-house-mafia-save-the

 

Oficjalny czy nieoficjalny – to nieistotne. Soldiny beat, remiks, a raczej edit, który brzmi bardzo imponująco. Jest przede wszystkim bardziej melodyjny, ma większego kopa, ma typowy Schossow sound, jest nadal taneczny i jak najbardziej przypomina nam, że wakacje nadchodzą wielkimi krokami a razem z nimi 9 edycja SF.

 

Przeróbka Alright, odpicowana szwedzka. Co będzie następne? Bardzo prawdopodbne, że takich stworów usłyszymy więcej w secie Schossowa na Sunrise Festival 2011. „This is what we call a f***ing tune

 

BILETY:

 

http://www.SunriseFestival.pl

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

 

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

 

Music Defeats Time