FLG i Lopez rozpoczęli fiestę na Ibizie

известные картины и новости из мира искусства


 

Biała wyspa - Ibiza, słynie przede wszystkim z niezliczonej ilości oferowanych rozrywek w postaci klubów czy pubów. Życie nocne na Ibizie właściwie się nie kończy, a w miniony weekend, sezon letni 2011 został oficjalnie rozpoczęty. Na uroczystym otwarciu klubu Space wystąpili: Carl Cox oraz dwóch uczestników SF 2011 – Fedde le Grand i Wally Lopez.

 

 

Legendarny Space na Ibizie, to miejsce, gdzie mamy 7 różnych stref, najlepszy soundsystem na świecie, niesamowite oświetlenie, pokazy artystyczne i nie lada okazję, aby wysłuchać i zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów. W niedzielę, 29 maja, Space rozpoczął wielką letnią fiestę. Swoje sety zagrali m.in Carl Cox, Fedde le Grand i Wally Lopez. Całą imprezę można było oglądać i słuchać „on-line“.

Do kolejnej, wielkiej edycji Sunrise Festival pozostało zaledwie 50 dni. W kołobrzegu będziemy mogli wysłuchać co mają do zaoferowania wyżej wymienieni - Fedde le Grand i hiszpan – Wally Lopez. Zapewne powieje balerycznym klimatem, rodem z Ibizy. Czekamy.

 

BILETY:

 

http://www.SunriseFestival.pl

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

 

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

 

Music Defeats Time