Ostatni artyści uzupełniają skład Beach Party Węgorzewo 2019!

известные картины и новости из мира искусства

 

Do wcześniej już ogłoszonych artystów, którzy wystąpią na Beach party Węgorzewo 2019 dołączyli kolejni.           

      

 

Raveboiz - Za tym projektem kryje się dwójka przyjaciół - Maks oraz Mateusz. Wydali muzykę w wielu znanych zagranicznych wytwórniach, chociażby takich jak Playbox Music czy Kontor New Media. Od 2017 pojawiają się w wielu znanych klubach w całej Polsce. Ich produkcje takie jak "Blockin", "All About The Bass" czy "Fat Beat" możemy usłyszeć nie tylko na polskich parkietach, lecz także w całej Europie a nawet Azji.

DJ DIABLLO aka COORBY & Emdi to niezwykłe połączenie doświadczenia oraz powiewu młodzieńczej świeżości. Mają za sobą występy na największych polskich festiwalach oraz wielokrotne sety w Anglii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Tunezji oraz na Ibizie.

Dj Łojo - urodził się i mieszka w Węgorzewie na Mazurach. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał 18 lat temu, miksując głównie taneczną muzykę elektroniczną. Swoją przygodę z muzyką klubową rozpoczął w 2001r. grając jako Dj w węgorzewskich klubach. Wieloletnie doświadczenie za konsoletą sprawia, że na jego imprezach każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Beach Party Węgorzewo odbędzie się  10 sierpnia 2019 r. na Plaży Mamry. Swój udział na Beach Party Węgorzewo potwierdzili już:  SKYTECH, Adam De Great,  DNF,  DJ Kuba & Neitan, Legius, Driver, Matt5ki, MDJ.                                       

Tegoroczna, druga  edycja, Beach Party Węgorzewo  zostanie przeprowadzona pod hasłami:  ENERGIA -  MOBILNOŚĆ -  PASJA.   Partner - Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej - w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi). Na wewnętrznym basenie przy plaży  każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW..

Nieodłączną  częścią   jednodniowego festiwalu  jest konkurs młodych DJ i impreza rekreacyjna AFTER PARTY w dniu 11 sierpnia 2019 r.  Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane już od 15 lutego 2019  r. 

Już wkrótce kolejne informacje.