A State of Trance 900 Utrecht zbliża się wielkimi krokami! Znamy TIMETABLE

известные картины и новости из мира искусства

Jesteśmy w drodze do 900! Z przyjemnością zapraszamy na A State Of Trance Festival 900 Utrecht. Możesz spodziewać się kolejnej epickiej transowej nocy najlepszych transowych didżejów na świecie:


MAINSTAGE
Above & Beyond
Armin van Buuren
Cosmic Gate
Estiva
☆ FUTURECODE (Ben Gold x Omnia)
MaRLo (Tech-Energy Set)
Vini Vici

WHO'S AFRAID OF 138?!
Allen Watts
Armin van Buuren
Davey Asprey
Giuseppe Ottaviani Live 2.0
☆ PUSH Live (M.I.K.E.)
Sneijder
Will Atkinson

PROGRESSIVE
Dezza
Gundamea
John 00 Fleming
Kolonie
Matt Fax
Paul Thomas
Rodg

PSY
Astrix
Captain Hook
Exis
Ghost Rider
Magnus Music
Reality Test
Shadow Chronicles
WHITENO1SE

ROAD TO 1000: LIFTING YOU HIGHER
AVAO
Fatum
Ferry Tayle b2b Dan Stone
KhoMha
Luke Bond
Maor Levi
Ruben De Ronde

 

BILETY:

Bilety na ASOT900 Utrecht są całkowicie wyprzedane! Zachowaj ostrożność i nie kupuj biletów od nieoficjalnych sprzedawców. Czy nadal szukasz biletów? Rzuć okiem na TicketSwap, bezpieczną platformę do kupowania i sprzedawania biletów. Bilety na ASOT900 Utrecht nie muszą być spersonalizowane: nie ma znaczenia, czy wszystkie bilety z twojego zamówienia mają tę samą nazwę. Jeśli kupisz bilet od kogoś innego, nie musisz zmieniać nazwiska na bilecie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące biletów, wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

SCHOWKI: 

ASOT Festival Utrecht współpracuje z e-lockerami: nie płacisz depozytu i nie ma klucza do odebrania! Jeśli zarezerwujesz swoją szafkę z wyprzedzeniem, przed wydarzeniem otrzymasz e-mail z instrukcjami. Na stronie festiwalu możesz otworzyć i zamknąć swoją szafkę z kodem podanym w e-mailu instruktażowym. Ogólne warunki Lockerbox dotyczą szafek, możesz je przeczytać tutaj. Zawsze możesz skontaktować się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

METODA PŁATNOŚCI:

ASOT900 Utrecht korzysta z tokenów! ŻETONY Chcesz uniknąć kolejek na tokeny? Kup bilet Token z góry! Bilet-token jest warty 10,5 żetonów, które można łatwo odebrać na imprezie - bez stania w kolejce do kas. Bilety żetonowe można kupić w kasie online lub na miejscu za pomocą karty kredytowej lub debetowej lub gotówką.

 

DOJAZD:

SAMOCHODEM Jeśli podróżujesz samochodem, podążaj za niebieskimi znakami ANWB z napisem "Jaarbeurs" z obwodnicy Utrecht. Jaarbeurs dysponuje obszernym miejscem parkingowym na własnym terenie w centrum Utrechtu. Aktualne informacje na temat dostępności centrum Utrechtu i wszelkich robót drogowych w okolicy można znaleźć na stronie www.goedopweg.nl.

PARK & RIDE Połączenie samochodu i transportu publicznego jest również opcją. W pobliżu Utrechtu znajduje się 8 stacji Park&Ride.

PRZEZ TRANSPORT PUBLICZNY Jaarbeurs znajduje się obok głównego dworca kolejowego w Utrechcie i dzięki temu zapewnia doskonały dojazd pociągiem. Z głównego dworca w Utrechcie podążaj za znakami "Jaarbeursplein". To jest pięć minut spacerem do budynku Beatrix lub Jaarbeurs. Zaplanuj swoją podróż komunikacją miejską tutaj.

AUTOBUSEM Podróż autobusem z ponad 190 miejsc w całej Holandii do A State Of Trance 2019 w Utrechcie! Możesz zarezerwować transfer do ASOT900 Utrecht przez Event Travel!