Znamy głównego prelegenta Masterclass 2!

известные картины и новости из мира искусства

Masterclass by EQulibrium Sounds, będące pierwszą konferencją Trance w Polsce, powraca z jeszcze większym uderzeniem! Pierwsza edycja naszych stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki elektronicznej pozwoliła na stworzenie solidnego zespołu osób, które - niezależnie od swojego poziomu - pragną rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie. Teraz i Ty możesz do niego dołączyć! Naszym wspólnym celem jest przyspieszenie Waszego muzycznego sukcesu.

 

Druga edycja Masterclass odbędzie się 16 marca w Poznaniu w hotelu Andersia. Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, z naszym headlinerem na czele - ReOrderem (Tibor Tomečko)! To właśnie autor albumu “I Am Ready” zapozna z Was z tajnikami swoich produkcji, opowie jak pracuje nad utworami i odpowie na Wasze pytania.

 

Jednak to nie koniec wrażeń! Kolejnym prelegentem “Masterclass 2” będzie Patryk Miś, znany jako DeepUniverse - niewidomy producent i DJ, który mimo przeciwności losu, stale rozwija swoją pasję i wiedzę w temacie produkcji muzycznej. Również on podzieli się z Wami swoim doświadczeniem!

 

Kolejnymi gośćmi naszego wydarzenia będą przedstawiciele Ableton Polska, którzy przedstawią naszej klasie mistrzów swoje produkty, opowiedzą o programie stworzonym przez ich firmę, a następnie poświęcą czas na Q&A z uczestnikami “Masterclass 2”.

 

W Poznaniu nie zabraknie z nami także firm, które wystawią dla Was swoje produkty:

-       OST Audio - wytwórnia specjalizująca się w produkcji i wydawaniu paczek dźwiękowych, założona przez Michała Ostafina, byłego członka duetu Aley & Oshay. Na swoim koncie ma 7 lat doświadczenia w gatunku Trance. Liczne sukcesy muzyczne i pasja do muzyki, przełożyły się na chęć pomocy innym. OST Audio bazuje na gatunku Trance oraz Psy-Trance. Pozostaje w ścisłej współpracy z takimi firmami jak Reveal Sounds, Beatport, Native Instruments, Myloops. Oferuje wysokiej jakości materiały dla producentów muzycznych, takie jak: templaty, presety, sample, swoją jakością należące do światowej czołówki. OST Audio oferuje również Co-produkcję. To coś więcej, niż tylko mix i mastering, ponieważ klient otrzymuje wysłany przez siebie wcześniej projekt, ale poprawiony technicznie, dzięki czemu może wiele się z niego nauczyć.

-       DJPRO - sklep internetowy z Poznania, w którym zarówno osoby zawodowo związane z tworzeniem muzyki, jak i amatorzy, znajdą idealne dla siebie rozwiązania. Na jego ofertę składa się szeroki wybór sprzętów do produkcji. Główną część asortymentu stanowi sprzęt DJ-ski. Dedykowany jest on dla zawodowców, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą dziedziną. Dodatkowo, DJ PRO oferuje szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów i części, jak np. statywy, igły, przewody bądź gniazda. Dostępne monitory, syntezatory, kontrolery czy też instrumenty VSTi. Nagłośnienie m.in. aktywne i pasywne kolumny, subwoofery, wzmacniacze bądź specjalne zestawy głośnikowe.

-       Music Store - internetowy sklep muzyczny jest jednym z największych w Polsce. Bogaty asortyment, w którym znaleźć można instrumenty muzyczne dla początkujących i profesjonalistów oraz szereg dedykowanych akcesoriów. Oferta obejmuje sprzęt muzyczny taki jak: gitary klasyczne i basowe, ukulele, perkusje elektroniczne oraz akustyczne, instrumenty dęte, smyczkowe, sprzęt dla DJ-ów, sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie, instrumenty klawiszowe czy sprzęt studyjny.

 

Zgodnie z zapowiedziami, zawieszamy poprzeczkę znacznie wyżej! Jeżeli produkcja muzyki jest Twoją pasją i pragniesz czerpać wiedzę od profesjonalnych, a zarazem znanych i lubianych twórców, nie może Ciebie zabraknąć w Poznaniu! Bądź częścią jeszcze większej muzycznej przygody. Bądź częścią klasy przyszłych mistrzów ?

 

Bilety na "Masterclass 2":

 

- Silver  259 zł. (Bilet wstępu, wyżywienie, niespodzianka od sponsora)

- Platinium 300 zł. (Bilet wstępu, wyżywienie, niespodzianka od sponsora, miejsce VIP, Producer Box, konkursy, niespodzianki)

Kup swój bilet tutaj:

https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/masterclass-by-equlibrium-sounds/

 

- Producer Box co to jest? Kompletny, wydany projekt trance z wokalem “Aley & Oshay - Found my Way” Ableton, Cubase, FL Studio. 4 projekty w stylu Trance Uplifitng dla Ableton, Cubase, FL Studio. 200 Presetów do Spire plus 20 templatów prezentujących przykładowe użycie tych presetów. Bazujące na gatunku Trance, Psy Trance, Trance Progressive. Nowe innowacyjne brzmienia jaki inspirowany najpopularniejszymi producentami tych lat: Chris Schweizer, Armin Van Buuren, Mark Sixma, The Thrillseekers, Andrew Rayel i więcej. 2 W pełni zaaranżowane projekty Psy Trance dla Ableton, Cubase, FL Studio. Wszystkie materiały zostały profesjonalnie przygotowane i opisane tak, aby każdy z łatwością mógł się z nich uczyć. Paczki zostały pobrane ponad  800 razy i nie spotkały się z ani jedną negatywną opinią. Essence of Masterclass with A.R.D.I. nagranie z pierwszej edycji warsztatów oraz 4 banki do syntezatora Access Vitus TI.

 

Nagrody dla uczestników:

 

- Ableton Live 10 BOX  (dla jednej osoby).

- Producer BOX (przy zakupie biletu platinium)

- Voucher na kolejny "Masterclass" 20% OFF (dla wszystkich uczestników warsztatów).

- Zagranie seta na “WE Love Trance Club Edition” dla jednej osoby.

- 10% zniżki na zakupy w sklepie DJPRO

- EXTRA MILE*

- Współpracujemy z wytwórnią muzyczną Phatbull, która zagwarantuje profesjonalny A&R oraz Mastering utworu i indywidualną relację z uczestnikami warsztatów “Masterclass” by EQulibrium Sounds.

 

Nocleg w hotelu Andersia z śniadaniem dla zainteresowanych:

-       320 zł.

8 godzinne warsztaty przekażą Ci maksymalną praktyczną wiedzę, uczymy nowocześnie. Ukończone warsztaty poświadczymy certyfikatem uczestnictwa. Czas odkryć zupełnie nowy poziom nauczania produkcji muzycznej.

 

http://equlibriumsounds.com

https://www.facebook.com/equlibriumsounds/

https://web.facebook.com/events/528610690893399/