Sunrise: Nowa lokalizacja + Aftermovie 2018

известные картины и новости из мира искусства

Sunrise Festival 2019 odbędzie się w dniach 19-21 lipca na terenie dawnego lotniska w Podczelu.

Prezydent Anna Mieczkowska zadecydowała, że festiwal Sunrise odbędzie się w 2019 roku w Podczelu. Informuje o tym w oświadczeniu rzecznik Michał Kujaczyński: - Umowa dotycząca oddania w dzierżawę terenów dawnego lotniska na organizację festiwalu zostanie uzgodniona i podpisana do końca grudnia 2018 roku. W założeniu okres trwania umowy ma obejmować czas potrzebny na przygotowanie, realizację i zakończenie wydarzenia. Po zakończeniu Sunrise Festival 2019 zostanie przeprowadzona szczegółowa analiza jego przebiegu w Podczelu i zostaną wznowione rozmowy dotyczące organizacji festiwalu w kolejnych latach w tym miejscu. - informuje portal informacje.kolobrzeg.pl

Nowe miejsce Sunrise Festival to potężne 5 scen w różnych odmianach gatunkowych. To teren z polami namiotowymi o różnych standardach. To nowy specjalny instrument płatniczy wraz z nowym systemem, który pozwoli mieć wszystko w jednym dogodnym dla uczestnika miejscu, mowa tu o Wejściu na pole namiotowe oraz na imprezę jak i dokonywanie płatności na terenie festiwalu. Przygotowane zostaną specjale strefy gastronomiczne i chillout’owe.

Dla tych wszystkich, którzy będą z nami od początku, informujemy że przyszłoroczne pre-party czyli ostatni Before Sunrise Festival odbędzie się w czwartek 18 lipca na specjalnie wybudowanej scenie na polu namiotowym, które będzie czynne od czwartku do wtorku.

Rezerwujcie urlopy od czwartku, aby być z nami do wtorku. Obiecujemy i już mówimy – będzie warto!

Nowe miejsce Was zaskoczy i zostaniecie z nami na jeszcze dłużej!