Z Holandii przez USA na Sunrise Festival

известные картины и новости из мира искусства

Z Holandii przez USA na Sunrise Festival


 

Gigant muzyki elektronicznej, „Running Man“ Fedde le Grand na początku czerwca „przejmie“ kontrolę nad kilkoma densflorami za oceanem. Muzyk i jego pr’owcy zaplanowali 10 dni z Fedde w Washington DC, Miami, New York, Boston, Las Vegas, San Diego, San FranciscoiLos Angeles.W lipcu FLG wystąpi w Polscena SF 2011.

 

Ostatnio le Grand jest jednym z najaktywniejszych producentów klubowej muzy na świecie. Jego produkcje, tj. “Autosave”, “Control Room”, remake “Missing” i najnowszy “Running Man” sprzedają się jakświeże bułkii “przejmują” najwyższe pozycje na tanecznych listach przebojów na całym świecie. Nic dziwnego, że fenomenem Fedde zainteresowali się amerykanie, którzy wspólnymi siłami zorganizowali trasę koncertową.Między 2 a 11 czerwca w 8 klubach w USA ze swoim projektem “TAKE OVER” zagości Fedde le Grand.

 

 

W sezonie letnim wystąpi również w Kołobrzegu. W sobotnią noc Sunrise Festival 2011 uczestnicy imprezy będą mogli szaleć do najlepszych utworów prezentowanych przez tego artystę. Zatem, zapraszamy polaków mieszkających w Ameryce na występy Fedde oraz wszystkich klubowiczów z kraju nad Wisłą do Kołobrzegu na dziewiątą edycję Sunrise Festival. Tam na wyciągniecię ręki będzie legenda muzyki elektronicznej - Fedde le Grand.

 

BILETY:

 

http://www.SunriseFestival.pl

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

 

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

 

Music Defeats Time