Informacje organizacyjne Summer Revolution III

известные картины и новости из мира искусства

summer revolution I II III 2018 event trance edm house vixa pompa vip bilet cena kup line up time table nocleg lubasz

Summer Revolution III w Lubaszu po raz trzeci 14.08.2018 będzie gościł klubowiczów z całej Polski.

Wydarzenie organizowane w Lubaszu k Czarnkowa (województwo Wielkopolskie)

❎ BILETY:

Bilety będą dostępne w dniu imprezy w kasie od godziny 19:15 do wyczerpania zapasów lub 2:30

▶️ Bilet 40 zł

Poniżej prezentujemy kilka cennych informacji organizacyjnych, z którymi powinien zapoznać się każdy uczestnik:

Mapka znajduje się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nią.

summer revolution III mapka trasa info organizacyjne hazel lubasz dj set bilety vip

Ważne informacje organizacyjne:

❎ OTWARCIE BRAM:

Godzina 19:15

Na terenie obowiązuje jedno WEJŚCIE GŁOWNE (od strony Sanktuarium) gdzie będzie można zakupić bilety oraz WEJŚCIE I WYJŚCIE od strony JEZIORA DUŻEGO (Bez możliwości zakupu biletów. Służące tylko i wyłącznie do wyjścia z terenu imprezy w kierunku toalet i powrotnie.

❎ ZAMKNIĘCIE BRAM:

GODZINA 4:30

UWAGA!

▶️ Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały zweryfikować tożsamość przed wejściem ważnym dokumentem.

❎ APARATY I KAMERY:

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów. Bez zgody organizatora.

❎ TOALETY:

Toalety znajdują się poza TERENEM IMPREZY, które będą nieodpłatne. Droga do toalet będzie OZNACZONA DROGOWSKAZAMI. (kierunek oraz opis)

❎ WIEK:

WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 16 lat rocznikowo, a to oznacza, że jeśli dana osoba obchodzi szesnaste urodziny 31 grudnia 2018 roku może pojawić się na imprezie! Natomiast osoby poniżej 16 roku życia proszone są o przyjście z opiekunem.

❎ GASTRONOMIA:

Uwaga, na terenie imprezy znajduje się punkt gastronomiczny, w którym będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo oraz różnego rodzaju fast foody i przekąski. Strefa będzie oznaczona logiem Summer Revolution III oraz opisem graficznym. (Strefa Gastronomiczna)

Uwaga zabrania się wchodzenia w STREFĘ ZABAWY z alkoholem. Służyć ma do tego tylko i wyłącznie strefa gastronomiczna zbudowana specjalnie dla Was na ok 300 osób. oraz nowość od roku 2018 czyli SUMMER REVOLUTION CHILL, w którym śmiało możecie popijać zimne piwko i spożywać przekąski, odpoczywajac przy znakomitych nutach serwowanych przez czołówkę polskich DJ.

❎ PARKINGI:

W pobliżu amfiteatru znajduję się jeden, duży parking przy ulicy Bolesława Chrobrego DW182 (Stacja Paliw Moya)(Pole Marchewkowe). oraz drugi mniejszy w obrębie Sanktuarium. Parkingi są bezpłatne. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

❎ LEKI I ZAPLECZE MEDYCZNE:

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy leki czy np. pompy insulinowe. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

Na terenie imprezy znajdować się będą punkty medyczne oraz piesze patrole ratowników medycznych.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem, osoby, które będą pod znaczącym wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie zostaną wpuszczone na teren imprezy Summer Revolution III w Lubaszu.