Euforia Festival 2018 - informacje organizacyjne

известные картины и новости из мира искусства

euforia festival 2018 2019 informacje organizacyjne bilety vip kolekcjonerskie kup buy ticket line up rozpiska namioty nocleg

Czas odpowiedzieć na wiele nurtujących Was pytań przed kolejną edycją Euforia Festival.

WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 18.45, pierwszy dj na scenie pojawi się o godzinie 19.00, festiwal potrwa do godziny 5.

mapka wejscie otwarcie parking scena szatnia mapa euforia festiwal

W tym roku na teren imprezy będą obowiązywały 2 wejścia. Jedno dobrze wszystkim znane-przy wędzarni ryb, tam także będzie znajdowała się kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety, bądź odebrać wejściówki z list konkursowych.

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych i półprofesjonalnych aparatów oraz kamer, obostrzenia nie dotyczą osób akredytowanych.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.
Przy wejściu na teren imprezy hostessy będą dystrybuowały książeczki informacyjne, które będą zawierały takie informacje jak mapka, Time-Table oraz nazwisko kolejnego gościa listopadowej imprezy Back & Forth.

SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY
Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię, która będzie usytuowana obok sceny. Szatnia płatna: 5 zł każda sztuka garderoby, 10 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby. W tym samym miejscu będzie znajdowało się stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby, wianki, gadżety LED i wiele innych.

Na terenie imprezy będą znajdowały się specjalne strefy, w których będziecie mogli nabyć ciepły catering, zimne napoje, piwo wysoko i nisko procentowe, drinki z whisky oraz wódki, napoje energetyczne. Napoje wysokoprocentowe będą dostępne tylko w wyznaczonych strefach.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

BILETY
Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Bilety elektroniczne będą honorowane tylko w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE.

Bilety można nabyć na Wlotki.pl, w salonach Empik oraz w hotelu Sułkowski.

Sprzedaż internetowa oraz w salonach Empik potrwa do piątku do godziny 20.00. W sobotę bilety do nabycia w hotelu Sułkowski oraz w kasie festiwalu w cenie 150 zł

DOJAZD/PARKINGI
Na przeciwko terenu festiwalu znajdują się dwa duże parkingi. Cena orientacyjna to 35 zł za postój podczas festiwalu. Parkingi nie są obsługiwane przez organizatorów festiwalu, Euforia Festivals zobowiązał się jedynie do przygotowania informacji na temat parkingów.

Do Boszkowa dojechać można m.in. PKP, którego rozkład z Leszna jest bardzo dogodny.

Właściciele taksówek zapowiadają swoją obecność w Boszkowie podczas festiwalu. Orientacyjna cena dojazdu z taksówką z Leszna to 90 zł.
Przypominamy, iż w tym roku impreza będzie 3dniowa.

AFTER PARTY - Niedziela
After Party odbędzie się na polanie oddalonej o ok 200 m od terenu festiwalu, vis a vis parkingu. Wstęp darmowy.

after party euforia boszkowo before vip bilet cena stream live set dj boszkowo jezioro letnisko


LOTY ŚMIGŁOWCEM
Podczas najbliższego weekendu będziecie mieli okazję na kilkuminutowy lot śmigłowcem wzdłuż północnego i wschodniego brzegu Jeziora Dominickiego oraz pobliskich pojezierzy i miejscowości. Lądowisko znajduje się na parkingu vis a vis terenu, gdzie będzie odbywało się Before i After Party.

Loty odbywają się w sobotę w godzinach 12-21.30 (w zależności od warunków pogodowych) oraz w niedzielę w godzinach 12-21.30.

Maksymalna liczba osób 3. Koszt - osoba pełnoletnia 150 zł, dzieci i młodzież do lat 16-130 zł. Lot trwa od 8-10 min w zależności od warunków pogodowych. Rezerwacje oraz szczegóły pod numerem telefonu 664 445 533.

Przed nami magiczny weekend. Z utęsknieniem czekamy na kolejne spotkanie z Wami, podczas którego będziemy celebrować długo oczekiwany przez nas moment.
Życzymy wszystkim szczęśliwej podróży w obie strony. Niech przez ten weekend towarzyszą nam same pozytywne emocje; miłość do muzyki, przyjaźń oraz radość. Życie mamy jedno, korzystajmy z niego i szanujmy je, bo przed nami kolejne lata, które przyniosą nam niezapomniane chwile.

"Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu".

euforia boszkowo plaża hotel sulikowski nocleg wynajem back forth tranceformations line up 2019 above beyond neelix