Linia odzieżowa SUNRISE FESTIVAL 2011 !

известные картины и новости из мира искусства

Zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od kolejnej edycji festiwalu wschodzącego słońca. MDT Embros przygotowało linię odzieżową dedykowaną tegorocznej edycji. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją ubrań i gadzetów Sunrise Festival 2011.

Kolekcja i tym razem kierowana jest zarówno do Panów, jak i do Pań. Mężczyźni mogą wybierać wśród koszulek, polówek, bezrękawników, bluz, kąpielówek, kurtek, natomiast dla kobiet przygotowano m.in. t-shirty, polówki, topy czy spodenki. Projekty wszystkich nadruków stworzone zostały na podstawie całorocznej opinii klubowiczów, którzy wysłali swoje uwagi i sugestie do MDT Embros. Motyw przewodni tegorocznej edycji Sunrise Festival, czyli chiński znak Yin i Yang również został wykorzystany jako nadruk t-shirta. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji pod adresem: http://www.mdt.embros.pl

 

Oprócz klubowych ciuchów nowa kolekcja to również liczne gadżety sygnowane logiem Sunrise Festival. W tym roku są to m.in. smycz, pasek, czapka, zapalniczka i otwieracz do piwa. Wszystko oczywiście w jak najlepszej jakości i przystępnych cenach.

Koniecznie zajrzyj: www.mdt.embros.pl

 

BILETY:

http://www.SunriseFestival.pl

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

SUNRISE FESTIVAL

22-24/07/2011

KOŁOBRZEG, AMFITEATR

http://www.facebook.com/sfmdt

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

Music Defeats Time