BEATS FOR LOVE 2018 - Sigma, Sinister Souls i bilety jednodniowe

известные картины и новости из мира искусства

beats for love bilety jednodniowe ticket vip buy price cena kup pole namiot line up edm techno trance stage

Beats For Love zbliża się wielkimi krokami! Już od 4 lipca w czeskiej Ostrawie przez cztery dni będziemy świętować kolejną edycję jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w środkowej Europie.

Na festiwalowych scenach zobaczymy blisko 400 artystów spod znaku house, trance, EDM, techno, drum&bass, breakbeat, hardcore i hardstyle czy electroswing. Galantis, Alan Walker, Roger Sanchez, ANDY C, Sub Focus, Black Sun Empire, CamelPhat, Luca Agnelli czy Noisecontrollers - to tylko garść szyldów z tegorocznego line-upu!

Mimo, że do festiwalu pozostał już niecały miesiąc, lista wykonawców wciąż rośnie! Do muzycznego składu Beats For Love 2018 dołączyli niedawno między innymi londyński duet, twórcy hitów takich jak “”Nobody to love” czy “Changing” - SIGMA! Line-up zasilili także holenderski projekt DJ-ów i producentów Sinister Souls, angielski duet Matrix & Futurebound, który pojawił się także na pierwszej edycji festiwalu, przedstawiciel brytyjskiego reggae Sweetie Irie czy węgierski projekt Beatman & Ludmilla. Nie zabraknie także reprezentantów polskiej sceny - do wcześniej ogłoszonych DJ-a Drivera oraz Cherry aka BreakNtune dołączyli DJ Kuba & Neitan!Do polskiej przedsprzedaży trafiły już jednodniowe bilety na każdy festiwalowy dzień. Sprawdźcie rozpiskę, by nie przegapić najważniejszych występów:

ŚRODA (4.7.2018)

Roger Sanchez, ANDY C, Jade, Mindscape, Full Intention, ARIES, Noisecontrollers i inni

CZWARTEK (5.7.2018)

Galantis, Sub Focus, Black Sun Empire, DANNIC, Luca Agnelli, Dj Mad Dog, W.h.a.t.a.m.i i inni

PIĄTEK (6.7.2018)

SIGMA, Matrix & Futurebound, Foreign Beggars, The Upbeats, Teddy Killerz, CamelPhat, Bass Modulators i inni

SOBOTA (7.7.2018)

Alan Walker, Youngr, La Coka Nostra, Brookes Brothers, Nãnci and Phoebe, Deekline i inni

Informacje o imprezie: https://cubestage.pl/imprezy/eventy/206-beats-for-love-2018