Timmy Trumpet: będzie epicko!

известные картины и новости из мира искусства

EDMANIA Open Air 2018 w dniach 22-23 czerwca będzie gościć ponad 40 DJ i producentów z całego świata. Headlinerem sobotniego programu jest australijski talent Timmy Trumpet, który ma na swoim koncie takie hity jak Freaks, Punjabi czy Al Pacino. Zachęcamy do przeczytania wywiadu organizatorów z Timmy'm.

Witaj Timmy. Cieszymy się, że przyjeżdżasz pierwszy raz na Słowację. Czy jesteś podekscytowany?

Zawsze chciałem odwiedzić Słowację, ponieważ jeden z moich dobrych przyjaciół pochodzi z Bratysławy i mówi, że Słowacja jest piękna!

Zawsze zastanawialiśmy się, jak zacząłeś swoją muzyczną karierę - trąbka, didżej i muzyka taneczna to bardzo interesujące połączenie.

Zacząłem jako trębacz, ale to nie trwało tak długo, jak długo musiałem uczyć się grać jako DJ i nie łączyłem tych dwóch rzeczy razem. Trąbka idealnie pasuje do muzyki elektronicznej, więc jestem zadowolony z tego wyboru.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=wlvlHiO8l_0" type="video" mtype="youtube" width="450" height="350"}

Czy masz kogoś, kto naprawdę cię inspiruje? Powiedz nam, kto to jest i dlaczego?

Podziwiam każdego, kto wierzy w ciężką pracę i ma odwagę pójść za tym, czego chce. Staram się otaczać sobą takimi ludźmi, aby inspirowali mnie każdego dnia.

Dużo podróżujesz po świecie. Czy widzisz różnice w widowni w określonych krajach i na różnych kontynentach? Czy masz publiczność, którą naprawdę kochasz?

Ciężko jest pokonać moje rodzinne miasto, Sydney. Dorastałem tam, tam mam korzenie, ale z pewnością dla mnie takim miejscem jest Amsterdam. To jak mój drugi dom i stolica całego świata muzyki tanecznej.

Co robisz, jeśli masz trochę wolnego czasu dla siebie? Jak się relaksujesz?

To będzie oczywiste, ale uwielbiam słuchać muzyki. Pomaga mi się zrelaksować i inspiruje. Zawsze jestem w nastroju na dobre kawałki.

Jeśli masz możliwość gry w B2B z dowolnym DJ-em na świecie, kto by to był i dlaczego?

Carnage. Jest moim dobrym przyjacielem i graliśmy razem. Jego energia jest niesamowita! Papi Gordo jest królem!

Widzieliśmy, że wydałeś świetny utwór z Hardwell'em, a niedługo powinien pojawić się inny z Vini Vici. Jak chcesz współpracować z tymi producentami?

Współpraca z Hardwellem była marzeniem. Jest bardzo utalentowany i jestem bardzo dumny z naszego utworu "The Underground". Niedawno ukazał się mój nowy utwór "100" z Vini Vici. Ci faceci to legendy psytrance i to był dla mnie wielki zaszczyt, że mogłem z nimi współpracować.

Co planujesz w tym roku?

Muzyka, muzyka, muzyka, sen ;)

Przyjeżdżasz do Trenczyna, gdzie będziesz w sobotę 23-ego headlinerem main stagu na festiwalu EDMANIA. Czego możemy się spodziewać? Czy masz wiadomość dla swoich fanów?

Chcę żebyście wiedzieli, że trzeba przynieść najlepszy nastrój, bo ten występ będzie epicki! Testuję nowe utwory, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, i wszystkie są bombami!

Więcej informacji o imprezie: https://cubestage.pl/imprezy/eventy/183-edmania-open-air-2018