Nowości na Beats for Love! Love Camp zmienia wielkość i lokalizację!

известные картины и новости из мира искусства

namioty pole namiotowe beats for love czechy cech republic cost cena informacje bilety kup buy vip event b4l

Love Camp przejdzie w tym roku kilka generalnych zmian. Zdecydowaliśmy się na zmianę lokalizacji i terenu kempingu. Nowe pole namiotowe będzie zbudowane w parku i oprócz klasycznego kempingu, zaoferujemy Wam nocleg w luksusowych namiotach.

Zainteresowanie Beats for Love rośnie z każdą edycją festiwalu, dlatego liczba uczestników spoza Ostrawy cały czas wzrasta. W zeszłym roku Lova Camp wyprzedał się w ciągu 4-ech godzin, dlatego w tym roku organizatorzy zdecydowali się powiększyć teren kempingu. Love Camp przenosi się do parku w Ostrawie-Vitkovicach na obszar 23 000 metrów kwadratowych, który pomieści 4 500 ludzi. “Uczestnicy będą mieli więcej przestrzeni i spokoju do wypoczynku, a to wszystko 5 minut od festiwalu,” mówi Kamil Rudolf, dyrektor festiwalu Beats for Love.

Komfort odwiedzających Love Camp jest dla nas bardzo ważny. Recepcja będzie otwarta 24 godziny, dostępne będą toalety i płatne prysznice, w części wspólnej będzie sklep z artykułami spożywczymi i higienicznymi. Organizatorzy przygotowują harmonogram dodatkowych atrakcji, takich jak zajęcia jogi i warsztaty tematyczne.

Nowością w obszarze kempingowym będzie Love Village, który zadowoli bardziej wymagających uczestników lub tych, którzy odwiedzają festiwal dużymi grupami. Love Village oferuje nocleg w wieloosobowym namiocie dla maksymalnie ośmiu osób. Wielkie namioty wyposażone będą w dywany, dmuchane materace, poduszki, stołki, krzesła i światło. Festiwalowicz powinien ze sobą zabrać jedynie śpiwór bądź innego rodzaju nakrycie. Kolejnym plusem mieszkania w Love Village są toalety, z których każda będzie zaopatrzona w umywalkę i spłuczkę. Innymi udogodnieniami będą darmowe prysznice czy możliwość doładowania telefonu/małego sprzętu za darmo w recepcji. Za dopłatą będzie można również wypożyczyć kołdrę lub wynająć locker box(skrytkę depozytową).

W tym roku wznawiamy możliwość przyjazdu przyczepą kempingową. Na terenie kempingu będzie wyznaczony parking dla kamperów, a dla każdego z nich będzie zapewniony dostęp do prądu. Dla tych, którzy chcą przyjechać samochodem, dostępny będzie parking w niedalekiej odległości od terenu festiwalu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ilość miejsc parkingowych jest ograniczona, a miejscówki mogą się wyprzedać. Miejsca parkingowe będą dostępne jedynie dla klientów kempingu.

Tak jak w ostatnich latach, festiwalowicze mogą również skorzystać z kempingu w Parku Landek. Pole namiotowe leży 25 minut komunikacją miejską od festiwalu. Zaletą kempingu jest spokój i atrakcyjne położenie wśród przyrody, niedaleko rzeki Odra. Na polu dostępne są standardowe usługi (toalety, prysznice, kuchnia) i recepcja, dwa cateringi i bufet. Wszyscy goście Landek Park mogą skorzystać z 20% zniżki na wejście do Świata Techniki, muzeum Landek i innych atrakcji.

Przedsprzedaż Love Camp jest prowadzona przez Ticketstream. Obecna cena za osobę to 290 CZK, 340 CZK za namiot, a pakiet, w który wchodzi namiot i parking 740 CZK. Cena wejścia dla 8-miu osób do Love Village, wraz z parkingiem, to 9 900 CZK; z dwoma miejscami parkingowymi - 10 300 CZK. Cena za miejsce na przyczepę kempingową w przedsprzedaży to 1 500 CZK + 240 CZK za każdą osobę. Warunkiem wejścia na kemping jest posiadanie dwóch opasek identyfikacyjnych - festiwalowej i kempingowej. Zakwaterowanie w Landek Park to koszt 250 CZK za osobę, 300 CZK za namiot i 500 CZK za przyczepę kempingową w przedsprzedaży.

Więcej informacji o imprezie: https://cubestage.pl/imprezy/eventy/206-beats-for-love-2018