ELECTROCITY 6 – DALSZA CZĘŚĆ SKŁADU I TRZECIA PULA BILETÓW

известные картины и новости из мира искусства

ELECTROCITY 6 – DALSZA CZĘŚĆ SKŁADU I TRZECIA PULA BILETÓW

 

Trzecia pula biletów na tegoroczną edycję festiwalu zbliża się do nas wielkimi krokami. Czas zatem odsłonić kolejne nazwiska z line-upu Electrocity 6!

SPRZEDAŻ TRZECIEJ PULI BILETÓW W CENIE 109 ZŁ, ROZPOCZNIE SIĘ 10 MAJA. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE W DALSZYM CIĄGU DOSTĘPNE SĄ BILETY DRUGIEJ PULI W CENIE 99 ZŁ.

 

Tak jak poprzednio zachęcamy do odwiedzania strony festiwalu na Facebooku: http://www.facebook.com/electrocitypl a przede wszystkim zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi artystami, którzy wystąpią dla Was 14 sierpnia na terenie Klasztoru

Nie sądzimy, aby trzeba było komukolwiek bliżej przedstawiać André Tannebergera. Aktywny producent i DJ od niemal 15 lat! Znany z ogromnej ilości parkietowych i radiowych hitów. Niewielu artystów na świecie może pochwalić się byciem rozpoznawalnym przez tak szerokie grono odbiorców jak ATB. Cóż tu więcej dodać... ATB na Electrocity 6!

Info: http://www.atb-music.com/

 

W świecie muzyki klubowej jako Josh Gallahan niemal od dekady. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał już na początku lat 90'. Od 2002 blisko współpracuje z niemiecką supergwiazdą – ATB. Rok 2010 przyniósł takie nagrania jak „„Luminescence“ czy „Mythology“ (nagrane wspólnie z  André Tannebergerem). Josh zagrał już w najlepszych na świecie klubach. Od Ameryki Południowej przez Północną po Europę i Azję.

 

Info: http://www.myspace.com/joshgallahan

 

Od 2003 roku Steve był ważnym ogniwem podczas Kontor Label Tour. Wtedy też na stałe przeniósł się do mocarnego labelu Kontor i to właśnie tam wydał swój największy hit “Passion”. Produkcja była PIERWSZĄ w historii niemieckiej muzyki klubowej, która osiągnęła No. 1 w czterech zestawieniach w tym samym czasie: DDC, DMC, DJ Top 40 i German Internet Music Chart. Po tym wielkim sukcesie Steve wykonał remixy dla znanych osobistości takich jak: ATB, Benny Benassi, Boogie Pimps, DJ Antoine, Nalin & Kane czy Safri Duo. Co więcej, zaczął regularnie występować w      Australii, Austrii, Kanadzie, Dominikanie, Estonii, Francji, UK, Polsce, Rosji, RPA, USA, etc.

Info: http://www.stevemurano.com

 

Bodźcem, który pchnął go w kierunku muzyki elektronicznej był Kai Tracid. Zamiłowanie do kwaśnych brzmień Rolanda TB-303 i trance'owych klimatów, jakimi raczył go Kai Tracid, zaowocowały jeszcze większym zainteresowaniem gatunkiem trance. Począwszy od uplifting przez progressive, goa, psy, deep, i dark a skończywszy na hard i techtrance.  Jego ideały muzyczne - Kai Tracid, A*S*Y*S, Kidd Kaos, Kamui, DJ Scott Project, Tigran Oganezov, Mark Sherry.

 

Info: http://www.facebook.com/niklasvenn

 

Maiqel karierę muzyczną zaczynał, gdy muzyka klubowa była jeszcze w zarodku. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w latach 90, już wtedy jego talent stawał się coraz bardziej widoczny, a on sam coraz częściej doceniany. Jednak jego pasja do muzyki klubowej musiała doczekać się roku 2000, wtedy właśnie objął rezydenturę w szczecińskim Klubie Lokomotiv, gdzie szlifował swoje umiejętności, próbując różnych styli począwszy od bardzo modnych w tamtym czasie techno- elektro poprzez style progresywne aż do muzyki house. Ta ostatnia mająca najwięcej tradycji wywarła największy wpływ i jest dziś wizytówką Maiqel’a na rynku muzycznym.

 

Info: http://www.myspace.com/djmaiqel