Matthew Hill: nowy singiel Till Mañana

известные картины и новости из мира искусства

fafaq dj matthew hill single utwór download till manana house trance edm sunrise sanrajs festiwal sf pobierz

Matthew Hill zabiera nas w stan błogiego relaksu za sprawą najnowszego singla „Till Mañana”. Kawałek na pewno spodoba się zwłaszcza tym, którzy tęsknią za słońcem. Najlepiej przekonać się samodzielnie!

Matthew Hill, wcześniej znany jako Fafaq, pierwszy utwór rozpoczynający nowy rodział w karierze wydał w listopadzie 2017 roku. „Stay” błyskawicznie podbiło serca słuchaczy. Kawałek znalazł się w filmie podsumowującym Sunrise Festival 2017 oraz stanowił motyw przewodni Tomorrowland Unite 2017. W serwisie Spotify „Stay” ma już ponad milion odsłuchów.

Rok 2018 Matthew Hill rozpoczyna od mocnego uderzenia za sprawą „Till Mañana”. To wakacyjny, bardzo melodyjny kawałek. Plaża, słońce, szum morskich fal i stan błogiego relaksu – nie zdziwimy się, jeśli „Till Mañana” zostanie hymnem tegorocznych wakacji!

Zobacz teledysk do „Till Mañana ”:


Matthew Hill to nowy gracz na rynku muzyki klubowej w Polsce. Nieustannie eksperymentuje i poszukuje inspiracji, przekraczając przy okazji granice gatunków. Z pasją odkrywa nowe muzyczne lądy. Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego Matthew już od najmłodszych lat był zakochany w muzyce. Każdą wolną chwilę spędzał nad tworzeniem własnych utworów, autorskiego stylu i doskonaleniem technik DJ-skiego fachu. Muzyka stała się jego hobby, drogą do osiągnięcia sukcesu zawodowego oraz polem nieustannych poszukiwań. Przekraczanie granic to dla niego codzienność. Artysta jest stałym bywalcem największych scen klubowych i festiwalowych w Polsce.