2 grube imprezy klubowe już w ten weekend

известные картины и новости из мира искусства

eat sleep rave repeat photo events clubs impreza trance house techno edm

Co weekend dzieje się naprawdę wiele w świecie muzyki, ale najbliższy weekend będzie wyjątkowo gorący! :D

Już dzisiaj, 2 marca w klubie Smolna wystąpią legendarni Nastia oraz Angelo Mike.

smolna klub warszawa techno house deep nastia angelo mike dj club bilety

Nastia, a tak na prawdę Anastasia Topolskaia - ukraińska piękność karierę rozpoczęła w 2005 roku w Doniecku, nie jest producentem, jest prawdziwym DJem i jednym z nielicznych która swoją muzyczną karierę buduje poprzez występy na żywo, nie w studiu. Nastia słynie z perfekcyjnego gustu, umiejętności technicznych oraz niekończącego się uśmiechu. W jej setach znajdziemy wiele odmian muzyki elektronicznej, od minimalistycznego techno po sam tech-house. „Kocham moje hobby, które zmieniło się w mój zawód i styl życia w ostatnich latach. Moim celem jest zobaczyć jak najwięcej osób na parkiecie i zatańczyć z nimi, prowadząc nastrój tym, co nas wszystkich łączy - muzyką. Jestem tym, co robię” – mówi szczera Nastia.

Angelo Mike zaczął pracować jako DJ w 1995 roku od grania detroit techno z wytwórni takich jak KMS, Transmat czy UR, aby w roku 1998 zainteresować się amerykańskim house’em i przyjąć nick, pod którym występuje do dzisiaj. Zajął się również działalnością promotorską. Owocem jego wysiłków organizatorskich były imprezy klubowe na południu kraju.

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=VTSqTSGw2Uk" type="video" mtype="youtube" width="450" height="350"}

W 2001 roku postanowił przenieść się do Warszawy. Grał z Tiësto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren, Sasha, Mauro Picotto, Richie Hawtin, Ferry Corsten czy Danny Howells.

Popularność Angelo Mike’a znalazła swoje odbicie również w mediach. Czytelnicy magazynu Laif obdarzyli go tytułem Najlepszy DJ 2002, 2003 oraz Najlepszy DJ 2004. W 2004 roku jako pierwszy Polak zagrał na Mayday w Dortmundzie na głównej scenie oraz na festiwalu Soundtropolis pod Berlinem. Jak dotąd gościł również na festiwalach Creamfields (Praga, Czechy) oraz Nature One (Pydna, Niemcy). Obecnie skupiony jest na pracy w studio nad kolejnymi autorskimi wydawnictwami.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/101632237330927/

allen watts metronom klub trance weikum uplifting deep house nudisco ardi dj set

A w sobotę, 3-ego marca w innym warszawskim klubie - Metronom - zagra dla Was Allen Wats oraz wielu innych artystów, czyli innymi słowy czeka nas kolejna edycja Essential Vibes!

{jamedia src="https://www.youtube.com/watch?v=38kZwwfsJ3U" type="video" mtype="youtube" width="450" height="350"}

Allen Watts - producent z Holandii - to właśnie on stworzył tak wspaniałe utwory jak Arizona, Blackout czy Generator. Oprócz niego na scenie tej po raz kolejny wystąpi u nas nasz rodak A.R.D.I. Miło nam również znów gościć fantastyczny warszawski duet Lightning vs. Waveband. Debiutantem tej nocy będzie przedstawiciel kolektywu Klinika Muzycznych Uzależnień. Po wspaniałym występie na poprzedniej edycji to było nieuniknione. Sebastian WEIKUM zagra dla was na swojej własnej scenie seta Open To Close po raz pierwszy w swojej karierze! Dodatkowo nie zabraknie trzeciej sceny Alternative, na której usłyszymy brzmienia techno, tech house oraz deep.

Wydarzenie: https://cubestage.pl/imprezy/klubowe/164-essential-vibes-pres-allen-watts

Tego weekendu Warszawa również będzie stolicą clubbingu - 2 grube imprezy, klimat zupełnie odmienny, ale dla każdego znajdzie się coś dobrego ;) Będzie się działo! :D