Cztery najczęstsze zapytania dotyczące EDMANIA OPEN AIR 2018

известные картины и новости из мира искусства

edmania open air 2018 trenczyn trencin trance edm bilety tickets cena sklep buy faq

Co prawda za oknami szaleje zima, ale wszyscy już myślimy o lecie. Nie tylko my, ale też wszyscy ci, którzy nas zasypują płynącymi z ciekawości pytaniami. Spróbujmy odpowiedzieć na te cztery najczęściej stawiane o EDManii.

1. MIASTECZKO NAMIOTOWE

Zdajemy sobie sprawę, że każdy lubi komfort, więc zapewnienie wygody jest dla organizatorów głównym celem. Dlatego bezpośrednio na terenie, gdzie odbędzie się impreza, we współpracy z TENT INN przygotowane zostanie miasteczko namiotowe z namiotami do wynajęcia. Dwuosobowy namiot wyposażony w dwie karimaty i dwa koce będzie do wynajęcia w cenie 30€ na cały weekend. Liczba namiotów jest OGRANICZONA, zalecamy więc aby nie zwlekać i zakupić je czym prędzej.

Alternatywą będzie rozbicie własnego namiotu w KAMPINGU na "Wyspie". Oto przygotowane 3 podstawowe pakiety:
2 osoby + własny namiot – 20 €
2 osoby + własny samochód – 25 €
2 osoby + karawan – 30 €

Nie miejcie jednak obaw - z Wyspy do kempingu będzie można dojechać pojazdami jeżdżącymi w ruchu wahadłowym.

tent pics edmania open air 2018 camping cena cost

tent pics edmania open air 2018 camping cena cost

Miejsce na kempingu można zakupić TU.

2. DJs i PROGRAM

90% zapytań dotyczy tego, kto wystąpi i jaki gatunek będzie dominować danego dnia. Aby móc zadowolić odpowiedziami na te zapytania, na stronie internetowej organizatorzy dodali nową sekcję, w której prezentują występy DJs w poszczególne dni oraz sceny, na których artyści zagrają. Reasumując – mainstream EDM (bigroom) będzie reprezentowany na mainstage przez obydwa dni, Underground będzie grany na drugim stage`u w piątek, zaś w sobotę zastąpi go Trance.

Jeśli akurat na scenie brak będzie występów artystów, to i tak okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Przygotowany zostanie interesujący program na sobotnie popołudnie, zabawne atrakcje, kącik fotograficzny, przyjemne biesiadowanie …

edmania open air 2018 dj program trance house edm big room trouse cena bilety sklep kup line up

3. BILETY WSTĘPU

W chwili obecnej sprzedane zostały w przedsprzedaży pierwsze pule, przy czym cena wejściówki na obydwa dni wynosi 54,99€. Cena biletów dwudniowych:
1. Pula 49,99 €
2. Pula 54,99 €
3. Pula 59,99 €
4. Pula 64,99 €
Na miejscu cena będzie wynosić 69,99 €

W związku z pojawiającym się nieustannie zainteresowaniem zainicjowana została sprzedaż JEDNODNIOWYCH BILETÓW WSTĘPU, których cena wynosi 35 € w przedsprzedaży (na całą dobę), zaś na miejscu będzie to 40 €.

4. CO WOLNO A CZEGO NIE WOLNO?

Wiele zapytań dotyczy zakazów, poleceń, ograniczeń, czyli – co wolno a czego nie wolno … O wszystkim tym oraz o wielu dalszych sprawach informuje Regulamin Festiwalu, który zalecamy przeczytać.

Główny link do wydarzenia: https://cubestage.pl/imprezy/eventy/183-edmania-open-air-2018

Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage'a, aby być na bieżąco z informacjami ;)