"Odcienie" Jackoba Roenalda i w wytwórni, l... w reworku Sneijdera!

известные картины и новости из мира искусства


Był sierpień minionego roku. Na moją skrzynkę trafiło demo od Kuby Sarnocińskiego, znanego pod aliasem Jackob Roenald. Brzmiało ono naprawdę interesująco i było niewątpliwie najlepszym materiałem tego zdolnego twórcy, jaki było mi dane usłyszeć. I wiecie jaki jest finał tej historii? Od poniedziałku możecie podziwiać go w wytwórni Afterdark, należącej do Sneijdera!


Po wprowadzeniu kilku zmian i dopieszczeniu jego brzmienia oraz techniki do perfekcji, demo, o którym wspomniałem na wstępie, czyli "Shades", trafiło do oceny Andrewa Liggetta, północnoirlandzkiego producenta, znanego przez miłośników Trance na całym świecie pod pseudonimem Sneijder. Oto jak Kuba wspomina rozmowy z właścicielem wytwórni Afterdark, należącej do holenderskiej marki Black Hole Recordings:


- Według Sneijdera, oryginał potrzebował pewnych poprawek, aby zostać wydany w jego wytwórni. Andrew sam zaproponował mi pomoc i wziął "Shades" na swój warsztat. Po wprowadzeniu zmian (polegających głównie na poprawie stopy i basu, a także delikatnej zmianie konstrukcji całego utworu) odesłał mi efekt końcowy i zadał mi pytanie: czy chciałbym, aby utwór został wydany nie jako 'Original Mix', lecz jako 'Sneijder Rework'. Tego kompletnie się nie spodziewałem! Moja odpowiedź nie mogła być inna. Jestem bardzo zadowolony z tego wydawnictwa i ogromnie wdzięczny Sneijderowi za jego pomoc. To moje największe osiągnięcie w karierze, które daje mi naprawdę ogromną motywację do tego, aby tworzyć jeszcze lepsze rzeczy i sięgać wyżej.

Warto dodać, że to pierwszy oficjalnie wydany Sneijder Rework (poprzednie 'reworki', które założyciel Afterdark miał na swoim koncie, były głównie nieoficjalnymi, nowymi wersjami trance'owych klasyków, zazwyczaj oddawanymi za darmo dla jego fanów po kilku miesiącach od premier w jego setach)! Numer zyskał również support duetu Aly & Fila w zeszłotygodniowym, 532. epizodzie audycji "Future Sound Of Egypt".


Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do wysłuchania oraz wspierania nowego singla Kuby, który na pewno zyska przychylność wielbicieli energicznych i melodyjnych upliftingowych klimatów!


Utwór "Shades (Sneijder Rework)" możecie od poniedziałku kupić na portalu Beatport:
https://www.beatport.com/release/shades/2189229


Jackob Roenald, po ostatnich udanych wydaniach w Rielism oraz Universal Nation (collab z Jackobem Rocksonnem), mocno trzyma się
wytwórni z rodziny Black Hole Recordings!


Kuba, oby tak dalej; życzymy dalszych sukcesów związanych z tą prestiżową holenderską firmą i nie tylko!