NINA SUERTE i BOUNCE INC. zamykają listę artystów na Beach Party Węgorzewo 2018

известные картины и новости из мира искусства

beach party wegorzewo 2018 line up hazel quiz cena bilety mazury jezioro

Z przyjemnością informujemy, do wcześniej już ogłoszonych artystów dołączyli kolejni. Na Beach Party Węgorzewo 2018 wystąpią NINA SUERTE i BOUNCE INC.

nina suerte dj producer bounce inc beach party women wegorzewo 2018

Nina Suerte - To utalentowana polska dj-ka, która występowała w najlepszych klubach naszego kraju, a także miała okazje zagrać w Holandii, Austrii czy Wielkiej Brytanii. Od września podbija także Azję, występując na największych festiwalach. W 2018 roku podpisała kontrakt na kolejne lata, gdzie będzie przebywała na półrocznym tour, właśnie w tamtej części świata. W tym roku wystąpi również na Ibizie i Dubaju. Ma swoją prywatną misję: uszczęśliwiać ludzi swoją muzyką. Od najmłodszych lat wychowywała się w rodzinie muzycznej. Wraz z młodszą siostrą, która gra na saksofonie miały okazje wystąpić razem tworząc wybuchowy duet. Z pomocą polskiego producenta trancowego Tiddey'a - stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj-ek na świecie. Ma za sobą kilka singli. Jednym najbardziej znanym w Polsce stał się"Stay" remixowany przez Bounce Inc. Na ten rok Nina ma przygotowanych kilka nowych numerów, które mają być wydane w topowych wytwórniach.

bounce inc dj producer max farenthide hubertuse electro house beach party

Bounce Inc.- Początek kariery tych chłopaków to 2005 rok, lecz wtedy jeszcze jako Max Farenthide oraz DJ Hubertuse, znani doskonale z takich hitów jak "Slice me nice" czy "Can u feel it" podbijali już wtedy parkiety w naszym kraju. W 2015 roku postanowili rozpocząć nowy projekt, który z dnia na dzień nabiera coraz to szybszego tempa. Zaczęło się niewinnie bo od wspólnego utworu z mega gwiazdami z antypodów (BOMBS AWAY), lecz przełomowym rokiem był 2016, gdzie wydali utwór w jednym z największych labelów na świecie, Spinnin Records wraz z duetem TWOLOUD. Kolejny rok to już koncertowanie po kraju z nowym projektem min. w Kołobrzegu na Sunrise Festival i systematyczne wydawanie swoich produkcji. Kolejnym wielkim sukcesem było odnowienie starego hitu Base Attack "Techno Rocker" i tu po raz kolejny wysoka pozycja na listach i co najważniejsze 2 miejsce na liście beatport (electro-house). Listopad 2017 roku jak sami mówią to mega przełom w ich karierze, który zawdzięczają utworowi "BONKERS". Po 4 dniach od wydania Twoloud vs Bounce Inc. & Daav One – Bonkers, jako pierwsi Polacy 37 dni obstawiali pozycje nr 1 na liście beatport electro house.

Na Beach Party Węgorzewo wystąpią ponadto: DJ HAZEL, I.GOT.U,DJ QUIZ, MATT5KIMEISAL , DJ INOX

Przypominamy również o ogłoszonym DJ Contest: https://cubestage.pl/konkursy/1664-dj-contest-beach-party-wegorzewo-2018