MeisaL i DJ INOX uzupełniają listę artystów na Beach Party Węgorzewo 2018

известные картины и новости из мира искусства

beach party wegorzewo 2018 event dj inox meisal mazury jezioro bilety cena

Z przyjemnością informujemy, że do wcześniej już ogłoszonych artystów Beach Party Węgorzewo 2018 – DJ HAZEL i I.GOT.U, DJ QUIZ I MATT5KI dołączyli kolejno, MeisaL oraz DJ Inox.

dj meisal sunrise festival beach party 2018 wegorzewo audiolake colors set

MeisaL - Reprezentant centralnej Polski, który już od kilku lat gości w najlepszych Polskich klubach jako gość wieczoru. Swoją popularność zawdzięcza różnego rodzaju mash-up'om, re-work'om i bootleg'om, które grane były między innymi na Sunrise Festival'u oraz w wielu polskich i zagranicznych klubach. Uczestnik takich Eventów jak: AUDIOLAKE 7 FESTIVAL I FESTIAL OF COLORS Mad Music Festival Itp. Był częstym gościem klubu Seven Legnica, który został mianowany najlepszym polskim klubem roku 2013. Jego sety charakteryzuje to, że nigdy nie wiadomo czym danej nocy zaskoczy klubowiczów na parkiecie, gdyż najczęściej prezentuje muzyczne nowości oraz przedpremierowe nagrania najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

dj inox set klub relaks ftb team on tour sunrise festival event house

Dj Inox - na scenie klubowej od ponad 20 lat. Wielki miłośnik wszelkich odmian muzyki klubowej. Kolekcjoner winyli – ma ich wiele tysięcy i każdego tygodnia gromadzi kolejne kilkadziesiąt. W winylach ceni sobie jakość dźwięku i możliwość „czucia nagrania". Od kilku lat członek FTB DJ Team, dzięki czemu zwiedził już prawie wszystkie kluby w Polsce. Zawsze przyjmowany z entuzjazmem, bo też wiele zaangażowania i entuzjazmu wkłada w każdy set. Preferuje muzykę house – prezentuje jej różne odmiany funky, disco, progressive , ale też potrafi zagrać bardziej energetycznie. Wciąż głodny nowych brzmień, jest na bieżąco z nowinkami electro-house, hardhouse, a nawet techno.
W latach 2001 do 2007 był rezydentem klubu Relaks w Lesznie, który m.in. dzięki jego wpływowi odnosił sukcesy i zapraszał światowe gwiazdy house i trance. Poza klubami, które odwiedzał razem z FTB On Tour, zapraszany jest również na duże klubowe eventy, grał sześciokrotnie na Sunrise Festival, dwukrotnie na Euforia Festival, poza tym m.in. na Creamfields, Insomnia Open Air Festival oraz na Electrocity i I Love New Year i trzykrotnie na polskiej edycji Global Gathering.
W 2008 roku zagrał na głównej scenie Sensation Polska oraz w 2011 roku na pierwszej polskiej edycji Dayglow!
Obecnie v-ce Prezes Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki – DJ UNION
Właściciel labelu XONI RECORDS.

Przypominamy również o DJ Contest, w którym jest możliwość wygrania występu na Beach Party 2018! Szczegóły znajdziecie tutaj.