Kolejni artyści na Exchange Of Sound 2011 !

известные картины и новости из мира искусства

Exchange of Sound Festival ,30.07.2011, jezioro Bialskie, woj.lubelskie

Przedstawiamy kolejnych dwóch artystów z Polski którzy będą grali na EOSF 2011.

-Carla Roca /Poznań/

www.carlaroca.net

-Cez Are Kane /Poznań/

www.cezarekane.com

 

Zapraszamy na nasze strony:

www.exchangeofsoundfestival.pl

www.facebook.com/home.php#!/pages/Exchange-of-Sound-Festival/133447776673921

www.promaidmusic.com

 

CEZ ARE KANE

Muzyczny smakosz wychowany na klasyce, delektujący się każdym brzemieniem. W zaskakujący sposób splata ze sobą dźwięki i różne style muzyczne, łącząc je w wysmakowane kompozycje.
Jest szczęściarzem, gdyż swoją pasję uczynił sposobem na życie. Wychodząca spod jego ręki sety to nie dźwięczny monolog, lecz forma dialogu z ludźmi, idealna forma przekazu...a czasem i odzwierciedleniem poszczególnych pokoleń.

CARLA ROCA

Carla jest  kultową postacią polskiej sceny techno i trudno wyobrazić sobie jakikolwiek festiwal bez jej udziału. Dlatego też grała na niemalże wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. MAYDAY, CREAMFIELDS, NATURE ONE, SOUNDTROPOLIS, TUNNEL ELECTROCITY, Instytut Energetyki, Parada Wolnosci, Scream, Water Festiwal, Electro Sound Festiwal, Hypnotica, Euforia, Rittmatica i wiele, wiele innych..

Grała w większości klubów w Polsce i ma na swoim koncie także rezydentury w takich klubach jak Kanty (Jaworzno), Eskulap (Poznań), Hormon (Kielce), Paragraf 51, Lokomotywa (Warszawa).

Występowała rownież za granicą.  Grała w Niemczech, m. in. na imprezie LOVE PARADE w Berlinie, na festiwalach Double Decker i Supagate na Slowacji, miała zaszczyt wystapić również w Belgii na imprezie "5 years Session" i "Redhead's Birthday Party". Grała także w klubach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Czech, Holandii i Włoch.