Trance'owe podsumowanie roku - Oddaj swój głos!

известные картины и новости из мира искусства

Grudzień to czas podsumowań tego, co spotkało nas w mijającym roku. Nadszedł czas, aby pochylić się nad rokiem 2017.

Czego najczęściej słuchaliście? Kto według Was powinien zostać artystą, dj-em czy wokalistą roku? Zachęcamy, aby poświęcić chwilę i zagłosować w tegorocznych rankingach!

A State Of Trance - Tune of the Year

Dla kogoś, kogo muzyka Trance ma szczególne miejsce w sercu, wybór "Tune Of The Year 2017" jest powodem do świętowania. Ale zanim nadejdzie ta chwila, potrzebujemy twojej pomocy. Od dzisiaj możesz oddać swój głos na wiele monumentalnych nagrań Trance i wybrać, który utwór naprawdę pokochałeś. Głosowanie kończy się 18.grudnia, a cztery dni później premiera listy i kultowego YearMixa Armina van Buurena.

Oddaj głos: vote.astateoftrance.com

Future Sound of Egypt -Wonder of the Year

Po latach, Aly & Fila, którzy dotychczas osobiście wybierali 30 najlepszych utworów FSOE oraz "Wonder Of The Year", od zeszłego roku pozwolili TrancePodium uruchomić ankietę i pozwolić wybrać go słuchaczom. Zagłosuj na 5 najpiękniejszych melodii w 2017 r. i zdecyduj, kto będzie tegorocznym "FSOE Wonder Of The Year"! Głosowanie kończy się 15.grudnia, a wybrane Top 30 zostanie wyłonione 27. grudnia podczas ostatniego w roku epizodu Future Sound of Egypt.

Oddaj głos: FSOE Wonder of the Year

TrancePodium Top 20 Tracks Of 2017

Pierwsza część ankiety to sondaż "TrancePodium Top 20 Tracks Of 2017". W tej ankiecie musisz wpisać 5 ulubionych utworów, co daje odpowiednio 5, 4, 3, 2 i 1 punkt. Jak zwykle, po uzyskaniu wyników, 20 najlepszych utworów trafi do rezydenta DJ R33, który utworzy z niego 2-godzinny miks, który będzie nadawany na Afterhours.fm oraz dostępny na Soundcloud i Mixcloud. Druga część ankiety to TrancePodium Awards 2017. Tam wybrać możemy m.in. najlepszego dj-a, producenta, wokalistę(tkę), debiutanta, utwór, remix, mashup, album, podcast czy event roku.

Oddaj głos: TrancePodium Awards 2017