Trance Xplosion oraz PURE Festival już za tydzień!

известные картины и новости из мира искусства

Zbliżający weekend przyniesie Nam dwie duże imprezy. Pierwszą jest powrót legendarnej imprezy Trance Xplosion która po czterech latach odbędzie się w Gdańsku, druga natomiast jest PURE Festival który odbędzie się w Warszawie.

Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie! Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce - Ergo Arena, Gdańsk/Sopot (w tym samym miejscu odbył się koncert ARMIN ONLY EMBRACE 2016, który zakończył się ogromnym sukcesem). Tym, którzy nie pamiętają przypominamy, że początki projektu TX sięgają 2003 roku!

Tegoroczna edycja to zdecydowanie najdłuższy maraton muzyki trance w Polsce w tym roku, który potrwa 12 godzin. Na scenie pojawi się aż 12 artystów. Oto pełny skład:

Markus Schulz
Ferry Corsten
Cosmic Gate
Andrew Rayel
Menno de Jong
Kai Tracid
David Gravell
Jochen Miller
Arctic Moon
Rodg
UCast
Sam Jones
Sasha Dubrovsky (warm-up)

Na szczególną uwagę zasługuje występ headlinerów (Markus Schulz oraz Ferry Corsten), którzy po raz pierwszy w Polsce oprócz swoich solowych dj setów, zagrają seta B2B oraz wspólne zagranie numeru "AR" przez Cosmic Gate oraz Markus Schulz!

PURE Festival to połączenie światów, gdzie wszyscy artyści oraz fani muzyki są równi. Tej nocy będziecie liczyć się tylko Wy i muzyka.

LINE UP:
- FAITHLESS DJ SET (Wielka Brytania)
- FORMAT:B (Niemcy)
- TIEFSCHWARZ (Niemcy)
- DOSEM (Hiszpania)
- SAYTEK LIVE (Wielka Brytania)
- DEAS (Polska)
- LEON (Polska)
- ĆMY (Polska)
- TRUANT (Polska)


PURE FESTIVAL
EXPO XXI 09.12.2017
Ul. Prądzyńskiego 12/14 | Warszawa
Początek: 19:30
Koniec: 08:00

Z kim się widzimy?