HAZEL i I.GOT.U pierwszymi gwiazdami Beach Party Węgorzewo 2018!

известные картины и новости из мира искусства

beach party 2018 wegorzewo news bilety informacje

Z przyjemnością informujemy, że z inicjatywy nieformalnych grup młodzieżowych, a przede wszystkim z inicjatywy Mateusza Polakowskiego (bardziej znanego jako MATT5KI) w przyszłym roku w Węgorzewie na Plaży Mamry zostanie przeprowadzona nowa impreza muzyczna pod nazwą Beach Party Węgorzewo 2018. 10 sierpnia 2018 r. wystąpią na niej najlepsi polscy DJ-e.

Prezentujemy pierwszych dwóch:

dj hazel event poland polska beach party 2018 wegorzewo

DJ HAZEL (mgr Michał Orzechowski) -za początek kariery uważa rok 1998, bo od tego czasu zajął się miksowaniem nagrań. Po trzech miesiącach grania w klubach warszawskich zdobył pierwsze Mistrzostwo Polski DMC w kategorii „MIKSOWANIE DO TAŃCA”. Rok później powtórzył ten sukces zdobywając już wtedy tytuł „MASTER DJ DMC. W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy Dj-ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umiejętności techniczne. Rywalizował z 80-oma dj-ami z całej Europy. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił, że w Polsce też są dj-e na skale światową. Tytuł Vice – Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery. Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki. Gościł w większości klubów Polski jak również grał w klubach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Turcji oraz Niemczech. Gustuje głównie w klimatach House, Electro House, Progresive House, Trance, Hard Trance, Hardstyle, Techno. Jego możliwości techniczne nie znają granic (dj-je nazywają go „Najszybsze Ręce Europy”). Obecnie skupił się na jeżdżeniu po klubach grając kilku-godzinne sety, w których wyciąga samą esencję swoich możliwości technicznych i muzycznych, skupiając tysiące ludzi kochających muzykę i dobrą zabawę.

i got u dj producent poland polska event beach party 2018 wegorzewo


I.GOT.U.– jeden z najlepszych młodych producentów w Polsce. Autor wielu remixów, jak i własnych produkcji. Dotąd mogliśmy usłyszeć go w najlepszych klubach naszego kraju. Tym razem swoje umiejętności zaprezentuje na Węgorzewskiej plaży. Przygotujcie się na mocno energicznego seta.

Już wkrótce kolejni artyści. Od1 lutego 2018 r. rusza internetowa sprzedaż biletów (cena biletów: do 31 maja – 25 zł, do 9 sierpnia – 30 zł, w dniu koncertu 40 zł.) .Od 1 grudnia br. ograniczona promocyjna pula biletów do nabyciaw Węgorzewie (Księgarnia ul. Zamkowa, Iwona Giebel – sklep motoryzacyjny, sklep papierniczy ABCoraz u indywidualnych promotorów).