Andromedha na płycie... i winylu Pure Trance!

известные картины и новости из мира искусства

Niedawno zaskakiwał nas świetnymi wydaniami dla JOOF Recordings czy Silk Music. W ostatni poniedziałek wydany został jego oficjalny remiks do utworu "China Girl" autorstwa dwóch doświadczonych i szanowanych w środowisku niemieckich producentów - Yorka (Torstena Stenzela) oraz Ramona Zenkera. Ale nawet ten sukces, choć w teorii zasługujący na osobny artykuł, nie jest tematem tego tekstu. W ostatnim czasie, Patryk Solecki, znany pod aliasem Andromedha, osiągnął znacznie więcej!

Cofnijmy się do dnia 9 sierpnia bieżącego roku, kiedy to Solarstone i jego ekipa zorganizowali setny epizod audycji "Pure Trance Radio" w Amsterdamie, w tym samym studiu, z którego co czwartek transmitowany jest "A State Of Trance" Armina van Buurena. To właśnie w trakcie tego wydarzenia, brytyjski producent zagrał światową premierę utworu Andromedhy, pt. "Why We Fall".


Odsłuch na poniższym filmie (od 12:30), z kilkoma słowami wprowadzenia od naszego rodaka:Kilka tygodni póżniej okazało się, że numer Patryka nie tylko zostanie wydany w wytwórni Solarstone'a, czyli Pure Trance Recordings (konkretnie w sub-labelu Pure Progressive), ale trafi również na szóstą edycję kompilacji z serii "Pure Trance" (na płytę, przy której o selekcję zadbał Robert Nickson), dystrybuowaną przez Black Hole Recordings. Ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości!


W ostatnią niedzielę Solarstone podał listę 22 utworów, które zostały umieszczone na limitowanej edycji tegorocznej kompilacji "Pure Trance" na winylu. Produkcja Patryka również pojawiła się na tym wyjątkowym wydawnictwie o nakładzie zaledwie 200 egzemplarzy.


"Pure Trance vol. 6" w obu formatach, wraz z atrakcyjnymi dodatkami, możecie kupić na stronie: https://amplifydmusic.com/passes/puretrance.


Od dziś, dzięki ProLogic Music, płyta w formie fizycznej, jest również dostępna w sklepach na terenie całej Polski, m.in. w Empiku: http://www.empik.com/pure-trance-vol-6-nickson-robert-solarstone-factor-b,p1169753901,muzyka-p.


Warto dodać, że każdą z trzech płyt "Pure Trance Vol. 6" ozdabia jeden utwór polskiego twórcy. Oprócz "Why We Fall", usłyszeć możemy "Querencia", czyli wspólne dzieło Indecent Noise'a (Aleksander Stawierej) i... Solarstone'a, a także "Illusion" TrancEye'a (Przemysław Wszelak), umieszczony na trzecim dysku, nad którym pieczę sprawował Australijczyk Factor B.


Dlatego jeśli zastanawiacie się na przedwczesnym prezencie na święta Bożego Narodzenia, dla siebie lub innego miłośnika gatunku trance, ta kompilacja będzie idealnym wyborem. Serdecznie polecamy!