"Miłosny list" z Polski - nowość od Grande Piano i DreamLife'a!

известные картины и новости из мира искусства


Polscy producenci utworów z gatunku trance bardzo często są chwaleni na arenie międzynarodowej. Dziś przyjrzymy się polskiemu duetowi, którego produkcja została doceniona przez fanów emocjonalnego upliftingu!

Jeżeli klub Ekwador w Manieczkach znacie nie od dziś, nieobca powinna być również Wam telewizja klubowa Fuelled By Passion.TV, która realizowała wideorelacje z wielu wydarzeń z tego miejsca. Pieczę nad tym przedsięwzięciem sprawował Wojciech Piszcz, który od pewnego czasu zajmuje się nowymi produkcjami. Nie tylko filmowymi... ale i muzycznymi.


Projekt Grande Piano istnieje już od ponad roku. To właśnie w nim Wojtek prezentuje swoje umiejętności jako producent muzuczny. Większość teledysków do jego utworów została odtworzona kilka tysięcy razy na YouTube; najpopularniejszy z nich - "Trance Reactivation" - ma już ponad 6 tysięcy odsłon. To liczba, o której większość obecnych filmów promocyjnych do wydań Black Hole Recordings czy Raz Nitzan Music, może tylko pomarzyć.


Jednak teraz przyszedł moment, aby o Wojtku i jego muzycznym aliasie usłyszało szersze grono miłośników Trance. Pod koniec października, w większości internetowych sklepów z muzyką cyfrową, ukazał się singiel "Lettera D'Amore", wydany przez wytwórnię Abora Recordings, jeden z najpopularniejszych labeli promujących tzw. emotional trance.


Przy tej kompozycji, Wojciech Piszcz współpracował z Tomaszem Wróblewskim, znanym pod pseudonimem DreamLife, który miał już na swoim koncie utwór przyjęty przez Aborę, czyli "Fly Away" (premiera odbyła się w lutym tego roku).


W sieci ukazał się również oficjalny teledysk do "Lettera D'Amore" (drugi film w artykule), zrealizowany oczywiście przez samego Wojtka, w którym towarzyszy mu skrzypek Slavko The Violinist. Tuż przed premierą, w przedostatniej audycji "Uplifting Only" (oficjalnego podcastu Abora Recordings) numer naszych rodaków zyskał miano "Fan Favorite", czyli ulubionego utworu słuchaczy.

Czy 'miłosny list' pozwoli Grande Piano na rozwinięcie skrzydeł na międzynarodowej scenie Trance? Trzymamy za to kciuki!


Zapraszamy na:

https://www.facebook.com/g.piano

https://www.youtube.com/channel/UCCgT9VO76uQBDuu2jwd_y9w

https://www.facebook.com/DreamLifeTranceOfficial

https://www.facebook.com/SlavkoViolinist


Autor artykułu: Piotr Dobrowolski (Piotr DiD / Z Dobrej Woli):

http://www.facebook.com/zdobrejwolipl