Miesiąc do Trance Xplosion Reborn

известные картины и новости из мира искусства

Do Trance Xplosion Reborn pozostał nieco ponad miesiąc!

Już nieco ponad 4 tygodnie dzielą nas od wielkiego powrotu TranceXplosion, które 9 grudnia odbędzie się w gdańsko/sopockiej ERGO ARENIE.

Tym razem Jochen Miller postanowił zaprosić Was osobiście na ten niezwykły, 13. godzinny maraton muzyki trance, gdzie oprócz niego pojawią się m.in.: Markus Schulz, FerryCorsten, Menno de Jong, CosmicGate czy Andrew Rayel. Oprócz doborowej obsady organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, również te które do tej pory nie miały jeszcze miejsca w Polsce. Mowa tutaj m.in. o występie b2b Markusa Schulza oraz FerryCorsten’a! To nie koniec niespodzianek związanych z tym wydarzeniem!

Bilety sa wciąż dostępne na stronie abilet.pl


Mamy też świetną informację dla wszystkich tych, którzy są fanami Armina van Buurena i wydarzenia ASOT! Spośród wszystkich kodów zamieszczonych na biletach TranceXplosionReborn, te które zostaną aktywowane przy wejściu na teren imprezy 9 grudnia wezmą udział w losowaniu:

★ Zaproszenia Meet&Greet z Arminem van Buurenem podczas ASOT 850 w Gliwicach (szczegóły wkrótce)

★ Zaproszeń VIP na ASOT 850

★ Zaproszeń standard na ASOT 850

Ci, którzy nie chcą liczyć na szczęści i wolą być pewni swojego zaproszenia zachęcamy do ich zakupu w bileterii:

asot.abilet.pl

Przypominamy również o głosowaniu na fundacje, które otrzymają wszystkie zebrane pieniądze z zaproszeń Meet&Greet, które upoważniają do spotkania z artystami TranceXplosion! Sonda jest zamieszczona w wydarzeniu, pod linkiem: https://goo.gl/773dpM