ASOT850 - Plan Areny oraz podział biletów

известные картины и новости из мира искусства

Hala Gliwice ASOT

Zgodnie z obietnicą publikujemy graficzny podział sektorów Arena Gliwice. Prosimy uważnie zapoznać się z planem oraz poszczególnymi sektorami.

mapka

Bilety standard upoważniające do przebywania w sektorach: A(płyta) i B trybuny (1. piętro, miejsca siedzące na poziomie 1, nienumerowane)

UWAGA! Jeżeli płyta się przepełni (sektor A) służby porządkowe mają prawo odmówić wejścia na sektor A i poprosić o przejście do sektora B.

Bilety na sektor C (poziom III) - miejsca siedzące,nienumerowane w górnej części haliz możliwością przemieszczania się w ramach sektora, bez prawa opuszczania sektora ( tzn. przejścia do innych sektorów A,B,VIP,SKY BOX).Spowodowane jest to tylko względami bezpieczeństwa

Sektor C posiada własne punkty gastronomiczne, oraz infrastrukturę sanitarną .

Bilety na sektor A i B w cenie - 259 PLN ( cena obowiązuje do wyprzedania)

Bilety na sektor C w promocyjnej cenie - 219 PLN ( po wyprzedaniu rusza druga pula)

Bilety na sektor C w drugiej puli w cenie - 229 PLN po wyprzedaniu rusza trzecia pula

Bilety w kolejnej puli w cenie 249 PLN

Bilety VIP w cenie 700 PLN plus koszt wysyłki VIP ASOT BOX-a, po wyprzedaniu tej puli zostanie dołączona do sprzedaży ostatnia specjalna pula w cenie 800 PLN plus koszt wysyłki.

Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem bileterii asot.abilet.pl

Już niebawem do oferty zostanie dołączona sprzedaż Exlusive SKYBOX-ów w indywidualnej, ograniczonej ofercie.

W sprzedaży pojawią się również zaproszenia na Meet & Greet ASOT 850, które upoważniać będą do spotkania z Arminiem Van Buurenem oraz innymi artystami ASOT 850. Dochód ze sprzedaży zasili fundację charytatywną wybraną przez Armina Van Buurena. Więcej szczegółów oraz termin rozpoczęcia sprzedaży zostanie podany w ciągu najbliższych 3 tygodni.

UWAGA! Zadajecie wiele pytań dotyczących niepełnosprawnych. Ze względów bezpieczeństwa, które jest dla nas najważniejsze, jak i logistycznego przygotowania Areny (platformy dla wózków) bezpłatne wejście razem z opiekunem posiadającym bilet przysługuje osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich mających przy sobie w momencie wejścia odpowiednie dokumenty. Dla tych osób przygotowaliśmy dedykowane, osobne wejście.

Bardzo prosimy osoby na wózkach, których opiekunowie zakupili już bilet o zgłoszenie tego faktu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Pod tym samym adresem organizator czeka również na inne Wasze ważne pytania.