BACK & FORTH 3.0 - Informacje od organizatorów

известные картины и новости из мира искусства

Życie nie lubi stagnacji, a to co robimy, to całe nasze życie.

Już najbliższą sobotę ruszymy na podbój nowego terytorium. Świadomość Waszej obecności dodaje nam skrzydeł, a Wasze liczne przybycie pokazuje, że to co robimy ma sens.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

Ci z Was, którzy częściej bywają na naszych eventach wiedzą, że wyciągamy wnioski i zawsze robimy wszystko, żebyście każdą kolejną edycję mogli zaliczyć do jak najbardziej udanych, bo to Wam tej nocy ma być najlepiej!

Teraz kilka najważniejszych informacji.

WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 19, festiwal potrwa do godziny 6.

Kasa 1 będzie przeznaczona dla osób chcących kupić bilet, cena biletu w dniu imprezy 100 zł. Kasa nr 2 to akredytacje oraz listy konkursowe.

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.

Na teren imprezy nie można wnosić kamer, aparatów profesjonalnych i półprofesjonalnych bez akredytacji.

Wejście będzie podzielone na dwie strefy: bilety standard i bilety VIP.

Szatnia VIP posiada swoją osobną szatnię na strefie, toaletę oraz wydzieloną strefę na trybunach.

Trybuny oraz wstęp na płytę

Na trybuny można dostać się jedynie z poziomu +1 (przez ruchome schody).

Wstęp na płytę (parkiet) jedynie z poziomu 0 – hol główny. Z trybun nie można przedostać się na płytę.

Zakaz wstępu na płytę z piwem oraz jedzeniem.

Na teren imprezy można wnosić kamery go pro, selfie stick, aparaty kompaktowe.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.

Przy wejściu na teren imprezy hostessy będą dystrybuowały książeczki informacyjne, które będą zawierały takie informacje jak mapka, Time-Table oraz nazwisko pierwszegogościa Tranceformations 2018.

SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię. Szatnia będzie również dostępna na poziomie +1, gdzie możecie dostać się ruchomymi schodami. Po drodze do szatni na poziomie +1 traficie na ściankę do zdjęć.

Szatnia płatna: 5 zł każda sztuka garderoby, 10 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby. Stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby, wianki, gadżety LED będzie znajdowało się przy szatni na poziomie 0.

TOALETY ZNAJDUJĄ SIĘ NA POZIMIE 0 ORAZ +1. TOALETY są darmowe.

STREFA GASTRONOMICZNA

Przed wejściem głównym będzie znajdowała się strefa gastronomiczna: food trucki, papierosy i piwo. Tam także będzie znajdowała się palarnia. Teren palarni będzie zadaszony. Również w holu głównym będzie znajdowała się część gastronomii, hot dog, zapiekanka, nachos itd.

MINI VIP

Podobnie jak w przypadku Tranceformations, w hali będzie wydzielona strefa mini vip. Dostęp do strefy mini vip kosztuje 50 zł i jest w pełni do wykorzystania w barze. Przy zakupie przepustki mini vip otrzymujecie opaskę oraz żetony, które wymieniacie na drinki oraz napoje. Po wykorzystaniu żetonów, można dokupić dowolną ilość w kasie mini vip, która będzie znajdowała się przy wejściu na strefę.

Strefa mini vip będzie znajdowała się po lewej stronie sceny (lewa ręka dja).

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

BILETY

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Bilety elektroniczne będą honorowane tylko w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE.

W piątek zamyka się internetowa sprzedaż biletów. Cena biletów w kasie to 100 zł.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie biletów, prosimy kontaktować się z dystrybutorem u którego zakupiliście bilety.

UWAGA!!! Zalecamy kupno biletów tylko z oficjalnych źródeł, ponieważ przy okazji każdego eventu spotykamy się z próbami kserowania lub podrabiania biletów.

PARKING

Przed halą znajduje się spory darmowy parking na poziomie 0 oraz parking podziemny.

TIME-TABLE

Meet & Greet Giuseppe Ottaviani oraz Orjan Nilsen odbędzie się na 30 minut przed ich setami. Zwycięzców konkursów prosimy o przybycie pod windę na poziomie +1 w wyznaczonym czasie.

Czas przypomnieć sobie ulubione układy taneczne, odkurzyć imprezowe zbroje, bo w ten weekend zapiszemy w naszych głowach kolejne wspaniałe wspomnienia.

Życzymy wszystkim szczęśliwej podróży w obie strony. Niech przez ten weekend towarzyszą nam same pozytywne emocje; miłość do muzyki, przyjaźń oraz radość. Życie mamy jedno, korzystajmy z niego i szanujmy je, bo przed nami kolejne lata, które przyniosą nam niezapomniane chwile.

Jesteśmy rodziną, jesteśmy #EuforiaFamily.