Zamknięcie lineup'u Trance Xplosion Reborn 2017!

известные картины и новости из мира искусства

trance xplosion bilety ergo special guest line up

Przyszła pora, aby ogłosić dwóch ostatnich artystów Trance Xplosion Reborn, którzy wystąpią dla Was 9 grudnia w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Jednim z nich jest długo wyczekiwany przez Was gość specjalny, a drugim polski artysta, który będzie odpowiedzialny za warm-up.

Dziś stawiamy przysłowiową kropkę na „i" i zamykamy line up „Odrodzenia" Trance Xplosion.

Artystą, który dołącza do bardzo mocnego line-up'u TX jako gość specjalny jest:

Sam Jones - 25 letni brytyjczyk, dj i producent lubujący się w nieco mroczniejszych odmianach szeroko pojętego trance music, psy trance, tech trance. Co więcej będzie to jego pierwszy występ na dużym evencie dla wyjątkowej polskiej publiczności.


Za warm-up odpowiedzialny będzie Sasha Dubrovsky- polski producent i dj, znany z wielu dużych festiwali oraz imprez klubowych.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować Was, że niedługo zaprezentujemy szczegółowe TimeTable, które nada imprezie szczególny charakter i przekona Was, że warto być z nami od początku. Start imprezy przewidujemy na godzinę 17:00, a niesamowita podróż po dźwiękach Trance Music potrwa ponad 13 godzin.

Dziękujemy Wam również za tak ogromne zainteresowanie konkursem, w którym można wygrać 3 zaproszenia „MEET & GREET" na wyjątkowe spotkanie ze wszystkimi artystami. Nie spodziewaliśmy się, że będzie ono tak duże. Dlatego postanowiliśmy dać Wam dodatkowy czas i wydłużyliśmy całą zabawę o tydzień, do 10.10.2017. Więcej o konkursie przeczytacie tutaj -> https://goo.gl/CLrLon

Tym którym nie poszczęści się w konkursie przypominamy że można jeszcze zakupić zaproszenia na " Meet & GREET". Lista fundacji na które przeznaczymy dochód z " Meet & Greet "zostanie ogłoszona wkrótce. Liczymy na Waszą pomoc przy wyborze!!!! Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia w ERGO ARENIE . Wszystkie bilety (standard, VIP oraz Meet&Greet) można w dalszym ciągu zakupić w bileterii: abilet.pl