Sam Jones w październiku na We Love Trance CE w Poznaniu!

известные картины и новости из мира искусства

Zapnijcie pasy, bo przed Wami prawdziwe trzęsieni ziemi w poznańskim Club Chic! Po takich artystach jak Driftmoon, ReOrder, Will Rees czy Ucast, kolejnym zagranicznym headlinerem We Love Trance Club Edition będzie Sam Jones!

Pochodzący ze Swansea Walijczyk szturmuje ostatnio swoimi dźwiękami rynek muzyczny. Wystarczy wspomnieć, że jego produkcje wydawane są głównie w dwóch labelach: Damaged Jordana Suckleya oraz Kearnage Bryana Kearneya. Jeśli natomiast nie skupiacie się na konkretnych produkcjach, a występach djskich, to naszego headlinera mogliście usłyszeć między innymi na Luminosity Beach Festival czy Transmission. Są i tacy, dla których ważne są wszelkie rankingi - tę grupę informujemy, że singli naszego headlinera mogliście szukać zwykle w top 10 na beatporcie, w tym również na samym szczycie!

Jego występ będzie o tyle szczególny, że będzie to dla niego debiut przed polską publicznością. Możemy Wam również zdradzić, że będzie to najdłuższy występ zagranicznego headlinera w historii We Love Trance Club Edition. Niech Sam Jones zapamięta swój debiut w Polsce na długo dzięki Waszej licznej obecności - zaproście swoich znajomych i wspólnie przybywajcie w sobotę 28 października do Poznania!

Bilety na to wydarzenie będą kosztowały zaledwie 20 zł, a w tej cenie będziecie mogli pobawić się aż na trzech parkietach tematycznych - Fresh, Progressive i Classic. Oprócz naszego headlinera, wystąpią tam również: Aquatic Simon, Dj Arusha, Delly, DJ Driver, Filip Filipski, Karol, Lightning vs. Waveband, Martin Graff, Martin's Effect - Marcin Przybylski, Matt Skyer, Mike van Fabio, DJ M-Fire, Next DJ, Rafuss, Ronald de Foe oraz Triple S.

Po ogromnym sukcesie ostatniej zbiórki pieniędzy, również i tym razem będziemy grali z sercem i pomagali - tym razem małemu Frankowi Madajowi - podopiecznemu Fundacji Słoneczko. Wielokrotnie pokazaliście już, że macie wielkie serce. Jesteśmy pewni, że tym razem będzie tak samo.

Do zobaczenia na parkiecie!

Wydarzenie Facebook