Markus Schulz i Ferry Corsten headlinerami Trance Xplosion Reborn

известные картины и новости из мира искусства

Drodzy klubowicze! Przedstawiamy wam główne gwiazdy Trance Xplosion Reborn, które odbędzie się 9 grudnia w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot!

Do dotychczas ogłoszonych: Menno de Jong, Cosmic Gate, Kai Tracid, Jochen Miller, Rodg, David Gravell dołączają mistrzowie gatunku:

- Ferry Corsten

- Markus Schulz

To właśnie oni są głównymi headlinerami tegorocznej edycji TX i to właśnie oni zagrają po za swoim solowym dj setem, seta B2B, który po raz pierwszy w Polsce będzie tego typu wydarzeniem! Szykuje się niebywałe widowisko i muzyczna rozkosz dla wszystkich fanów muzyki trance w Polsce!!!

Pierwsza pula biletów promocyjnych na to niezwykłe wydarzenie trafi do sprzedaży w czwartek 31 sierpnia o godzinie 20.00 w super cenie 79 zł !!! Bilety będzie można zakupić za pośrednictwem naszego portalu http://tx.abilet.pl.

Po wyczerpaniu się puli promocyjnej, automatycznie do sprzedaży trafi druga pula biletów. Wszystkie zakupione bilety będą upoważniały do swobodnego przemieszczania się pomiędzy płytą główną, a trybunami, gdzie dostępne będą miejsca siedzące (nie będzie podziału na sektory). Wszystkich zainteresowanych biletami VIP informujemy, że trafią one do sprzedaży 1 września w promocyjnej cenie 400 zł (o szczegółach poinformujemy w osobnych newsach).

To nie koniec niespodzianek na TX Reborn i na pewno nie koniec artystów, którzy 9 grudnia 2017 pojawią się w Gdańsko-Sopockiej ERGO ARENIE w jednej z najnowocześniejszych oraz najpiękniejszych hal w Polsce. Warto wspomnieć też ze hala ERGO położona jest około 500 m od brzegu Bałtyku i mieści się na granicy Miasta Gdańska i Sopotu.

Kolejne nazwiska poznacie już w ten poniedziałek, całe muzyczne wydarzenie potrwa aż 12 godzin (rozpocznie się o godzinie 18, a zakończy o 6 rano następnego dnia)!

To będzie prawdziwy maraton muzyki trance i prawdziwe Reborn (Odrodzenie)!!!

Bilety do kupienia: abilet.pl

Informacje o imprezie: Cubestage.PL - Trance Xplosion Reborn