Brazylijski artysta FTampa wydaje "Light Me Up"

известные картины и новости из мира искусства

ftampa light me up single tomorrowland 2016

Biorąc pod uwagę niebywały sukces jego wydawnictw "Our Way" oraz "Love Is All We Need" , które zyskały razem 25 milionów odsłon, brazylijski producent muzyki klubowej, Felipe Ramos aka FTampa powraca do Sony Music z najnowszym utworem "Light Me Up".


Utwór ten prezentuje ogromną wszechstronność FTampy, jeśli chodzi o Jego produkcje, a jego najnowszy kawałek ma wszystkie cechy charakterystyczne piosenki z gatunki muzyki dance.

Urodzony w małym miasteczku w Brazylii, FTampa przeżył niezwykle trudne chwile w życiu, gdyż w wieku 6 lat został osierocony. Przeciwności losu napędziły jednak Felipe do sukcesu jakim jest występ pierwszego brazylijczyka, jaki kiedykolwiek wystąpił na Main Stage Tomorrowlandu w Belgii w 2016 roku.

FTampa - "Przezwyciężyłem wszystkie złe czasy poprzez muzykę. Jest ona częścią mojego życia i zawsze nią będzie. Zawsze myślę o nowych pomysłach, jakie wypróbuję w studio, nie mogę przestać produkować, a tytuł utworu odzwierciedla pasję jaką mam w sobie. To zupełnie inna kompozycja niż moje poprzednie nagrania, ale kocham końcowy efekt. Mam nadzieję, że ludzie na całym świecie będą do niego świetnie się bawili."

Z około 2 milionami słuchaczy miesięcznie na przeróżnych platformach i milionem fanów na Facebook'u, FTampa jest obecnie jednym z najbardziej uznanych artystów w Brazylii. Dzięki temu obecnie występuje w trasie koncertowej oraz licznych klubach na całym świecie.