​Ultra Europe - informacje na temat biletów

известные картины и новости из мира искусства

Okres wakacyjny się kończy, a to oznacza że mamy już za sobą największe imprezy. Dlatego już należy planować kolejne. Cała sprawę ułatwiają Nam organizatorzy Ultra Europe którzy ogłosili datę kolejnej edycji, będzie to już 5! Odbędzie się ponownie w Split w Chorwacji w dniach 6-8 lipca.

Samego festiwalu nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ to właśnie w Chorwacji odbywa się jedna z największych imprez w Europie na której można na żywo posłuchać oraz obejrzeć sety czołówki światowej sceny klubowej. Tegoroczna edycja odbyła się 14-16 lipca i odniosła bardzo wielki sukces, dziennie imprezę odwiedziło około 40 tysięcy ludzi. Uczestnicy bawili się przy muzyce m.in. Afrojack, Armin van Buuren, Hardwell, Carl Cox, Martin Garrix, Tiesto, W&W oraz nasz rodak Adam De Great.


Wielu ucieszy zapewne obecność Hardwell’a który od pewnego czasu nie pojawia się na festiwalu numer 1 który odbywa się w Belgii. Jest to zatem idealna okazja aby posłuchać go na żywo. Poniżej przedstawiamy video set holendra z Ultra Europe 2017 w Chorwacji oraz kilka innych ciekawych.

Już jakiś czas temu ruszyła wstępna rejestracja która pozwala na zdobycie „Early Bird Ticket” czyli biletów w najniższej cenie na przyszłą edycje w 2018, jednak ta informacja nie dotarła jeszcze do wszystkich dlatego przypominamy. Rejestracji możecie dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony organizatora lub bezpośrednio pod linkiem ultraeurope.com/tickets/2018.

Czy ktoś z Was może pochwalić się obecnością na tegorocznej lub na którejś z wcześniejszych edycji Ultra Europe?