Electrocity Ostatni Rozdział - Informacje Organizacyjne

известные картины и новости из мира искусства

To właśnie takie gatunki jak trance, techno, house czy hardstyle będą królowały 14 sierpnia 2017 w Klasztorze Cystersów w Lubiążu k. Wrocławia.

Tegoroczny line up jest esencją tego, co budowane było przez ostatnie 12 lat! Na 4 scenach zagra ponad 40 djów z całego świata, a wsród nich będą miedzy innymi:

Dubfire, Paul Van Dyk, 2manydjs, Gorgon City, Emma Hewitt, Oliver Huntemann czy Carlo Lio.

To już ostatni raz kiedy spotykamy się w Lubiążu, aby celebrować 10, jubileuszową edycję Electrocity Festival!

MAPKA SYTUACYJNA

Podobnie jak w latach poprzednich (oprócz dziewiątej edycji) wejście na teren festiwalu nie zmienia się. W tym roku zamykamy się całkowicie na terenie klasztoru, a główne wejścia będą usytuowane na głównej ścianie budynku. Podążając drogą do klasztoru dojdziecie do kas i bramek (zwykłe oraz VIP), które będą usytuowane w tych samych miejscach, gdzie zawsze. W tym miejscu ustawione zostaną również mobilne biura, gdzie będzie można odebrać akredytacje oraz bilety konkursowe). Bramy klasztoru zostaną otwarte o godzinie 16.50. Wszystkie istotne informacje zawarte są na mapce poniżej.

BILETY

Honorujemy każdy format biletu, który zakupiliście. Obojętnie czy będzie wydrukowany, czy pokazany na urządzeniu mobilnym.

W dalszym ciągu dostępne są bilety, które można nabyć za pośrednictwem:

-www.abilet.pl (sprzedaż zakończy się 13.08. o godz. 13.00)

-www.wlotki.pl (sprzedaż zakończy się 13.08. o godz. 22.00)

-www.biletomat.pl (sprzedaż zakończy się 13.08. o godz. 23.59)


W cenie:

-149 zł/ bilet standard

-139zł/ szt. w czteropaku

-800 zł Royal VIP

Bilety będą również dostępne w kasach, w dniu festiwalu od godziny 15.00 do rana, w wyższej cenie.

W cenie biletu Royal VIP zawiera się:

- nielimitowane posiłki z bogatego menu (kuchnie świata),

- nielimitowane alkohole (piwo oraz alkohole wysokoprocentowe),

- osobne wejście,

- osobna bezpłatna szatnia,

- osobny bezpłatny parking,

- wydzielona strefa ze stolikami, w której odpoczniecie i swobodnie porozmawiacie z przyjaciółmi,

-możliwość osobistego spotkania artystów, którzy również będą przebywać w tej strefie.

DARMOWE DOJAZDY I BAZA NOCLEGOWA

Podobnie jak w latach poprzednich organizator zadbał o bezpłatne autobusowe dojazdy ze stacji PKP oraz o bazę hotelową. W artykule zawarty jest szczegółowy rozkład jazdy pociągów oraz autobusów oraz informacje o możliwości rezerwacji pokoju w 4* Hotelu Gwarna w Legnicy

Więcej informacji tutaj: https://cubestage.pl/newsy/1551-informacje-o-rozkladzie-jazdy-i-hotelu-electrocity-10-ostatni-rozdzial

STREFA GASTRONOMICZNA

Na terenie imprezy będą rozmieszczone strefy, w których będziecie mogli nabyć zimne napoje, ciepły catering, piwo, nisko procentowedrinki i napoje energetyczne.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

PARKINGI

Do dyspozycji mamy kilka miejsc, gdzie będziecie mogli pozostawić swoje samochody. Będą to miejsca wokół klasztoru, oraz w niedalekiej odległości od niego. Na mapce poniżej przedstawiamy ceny, które będą obowiązywały w danej strefie parkingowej. Parkingi będą dozorowane przez cały czas trwania festiwalu. Parking w strefie C będzie się znajdować w miejscu, gdzie było pole namiotowe podczas dziewiątej edycji festiwalu. Logo festiwalu na mapce oznacza miejsc, gdzie jest usytuowany.

Przez 3 lata czekaliśmy na tę magiczną datę 14.08., która dla wielu wpisała się na stałe w kalendarz letnich festiwali. To właśnie trzy lata temu zapisaliśmy ostatnią kartkę w księdze Elektrycznego Miasta, a uż za kilka dni znów spotkamy się w tym magicznym miejscu, aby zamknąć „Ostatni Rozdział”.

Czekamy na Was z utęsknieniem! Czekamy na stałych bywalców oraz na tych, którzy tylko słyszeli o Electrocity Festival, ale nie mieli okazji w nim uczestniczyć.

Do zobaczenia na miejscu!