Nicky Romero i Cheat Codes wydają "Sober"

известные картины и новости из мира искусства

nicky romero cheat codes sober

Światowej sławy artysta Nicky Romero oraz wschodząca gwiazda Cheat Codes stworzyli wspólnie utwór "Sober", który wydany zostanie poprzez wytwórnię 300 Entertainment.

Jako artysta, który szczyci się zarówno promowaniem nowych talentów, jak i starannie przemyślanej kolaboracji - między innymi z Calvinem Harrisem, Avicii'm oraz Davidem Guettą - nic dziwnego, że Nicky podjął współpracę Trevorem Dahlem, Matthew Russellem and Kevinem Fordem.

Odsłuch:

W "Sober" Nicky zabiera ze sobą świeże, zalane słońcem dźwięki, które napędziły Cheat Codes do światowego rozgłosu, i łączy je płynnie z jego własnymi, unikalnymi pejzażami dźwiękowymi, który dodaje utworowi epickości.

"Sober" jest niejako kamieniem milowym dla holenderskiego DJa, gdyż obecnie mija 5 lat od założenia Jego własnej wytwórni, Protocol Recordings. Obecny rok dostarczył nam również całkiem udaną współpracę z Johnem Christianem zatytułowaną "Iconic", uznanym przez krytyków remixu "Heavy" zespołu Linkin Park, a także występów na największych imprezach na świecie, wliczając w to Ultra Music Festival w Miami, Korei oraz Singapurze, Tomorrowland w Belgii, a także występ na scenie Protocol Recordings podczas węgierskiego Balaton Sound.