Tocadisco na Back & Forth 3.0 w Toruniu - informacje na temat biletów

известные картины и новости из мира искусства

14 października toruńska hala Arena stanie się jedynym takim miejscem na ziemi, gdzie radość, śpiew oraz wszechobecna Euforia zawładnie ciałami tysięcy wspaniałych osób.

Tej nocy wyjątkowi artyści zabiorą Was w muzyczną podróż: Waszym oczom i uszom ukaże się przyszłość, którą wspólnie kreujemy. Wrócimy do przeszłości, którą wspólnie stworzyliśmy. Utwierdzimy Was w przekonaniu, że teraźniejszość jest tylko chwilą, która za moment przeminie, a pozostaną po niej wspaniałe wspomnienia na lata! Życie jest jedno i bierzcie z niego pełnymi garściami, razem stwórzmy spektakl, jaki zapamiętamy do końca życia.

Wczoraj organizatorzy oficjalnie potwierdzi że podczas najbliższej edycji pojawi się Orjan Nilsen, a dzisiaj zrobili wszystkim miłą niespodziankę i ogłosili że zagra również Tocadisco! Oprócz wymienionych wyżej artystów pojawi się Dj W oraz Vini Vici.

Sprzedaż biletów rusza już w najbliższą niedzielę (6 sierpnia) o 18.00 na portalu wlotki.pl.

I pula 55 zł
II pula 65 zł
dostępna od razu po wyczerpaniu się I puli
III pula 75 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się II puli
IV pula 85 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się III puli
V pula 95 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się IV puli
Bilet w dniu imprezy ???

Bilet VIP 400 zł. W cenę pakietu VIP wchodzą: pierwszeństwo wejścia na teren imprezy lub osobne wejście. Nielimitowane whisky, wódka, piwo; catering zimny i ciepły, napoje zimne i ciepłe.

Sprzedaż biletów w salonach Empik oraz na ticketpro ruszy pod koniec przyszłego tygodnia (info wkrótce).

Powyższe bilety upoważniają do poruszania się po całej hali (z wyłączeniem backstage oraz strefy VIP). W przypadku wyprzedania się biletów standard, organizator może podjąć decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży biletów, których posiadacze nie będą mogli wejść na parkiet.