Trzy wielkie festiwale już w ten weekend w Naszym kraju!

известные картины и новости из мира искусства

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie, a to wszystko za sprawą imprez jakie odbędą się w Naszym kraju. Każda z nich z bardzo ciekawym składem!
Wystąpią m.in. Tom Swoon, Reorder. Skytech, Diabllo aka Coorby, Vincent Vik, Umek, Matys, ak9 oraz wielu innych.

Pierwszą imprezą którą Wam polecamy jest Audiolake Festival który odbędzie się w Nysie w dniach 4-6 sierpnia.

Audiolake Festival to impreza z muzyką klubową która z roku na rok bije rekordy frekwencji. Przez siedem ostatnich lat festival pokazał, że kroczy pewnie obraną ścieżką ,która jest dość oryginalna. Zaowocowało to powiększającą się co rocznie ekipą festiwalowiczów .Na przestrzeni siedmiu ostatnich lat festiwal odwiedziło ponad 50 tys uczestników z Polski i Europy. Ubiegłoroczna siódma edycja odbyła się po raz pierwszy nad Jeziorem Nyskim w Nysie, wcześniej impreza odbywała się w Radkowie.

Nysa pokazała, że Audiolake Festival aspiruje do miana największych klubowych wydarzeń w naszym kraju. Rekordowo wysoka frekwencja, pochlebne opinie Artystów, uczestników oraz służb zadecydowały o pozostawieniu imprezy nad malowniczo i przepięknie położonym Jeziorem Nyskim.

Bilety do nabycia pozostały już tylko w kasach biletowych w dniu głównej imprezy, w sobotę 5 sierpnia.

Drugą imprezą jaka polecamy jest nowość na polskiej scenie festiwalowej - Target One Festival.

Target One Festival to 2-dniowy event, jakiego jeszcze w tej okolicy nie było. 21 artystów stanie na scenie i przedstawi swoje niepowtarzalne umiejętności, łącząc to z kilkutysięczną publiką oraz niesamowitą oprawą audio-wizualną, stworzymy niepowtarzalny klimat! 4 i 5 sierpnia na terenie krotoszyńskich błoni stworzymy markę, która stanie się legendą!

Trzecią, a zarazem ostatnią imprezą jest jednodniowa impreza w Lubaszu, a dokładnie na lokalnym amfiteatrze Summer Revolution – BACK TO THE TOP.

Po raz DRUGI amfiteatrem w Lubaszu zatrzęsie Letnia Rewolucja. Inspirowany największymi festiwalami muzycznymi w Polsce, planowana na bazie najpopularniejszych trendów. Tej nocy możecie spodziewać się połączenia najlepszej muzyki prezentowanej przez najpopularniejszych dj w naszym kraju, wyjątkowej oprawy akustycznej i wizualnej.