Trwa drugi weekend Tomorrowland 2017

известные картины и новости из мира искусства

Wczoraj w Belgii rozpoczął się drugi weekend najpopularniejszej, a zarazem największej imprezy na świecie. Mowa oczywiście o Tomorrowland w Belgii! Fakt iż organizatorzy przewidzieli live stream z imprezy ucieszy każdego, ponieważ będzie nadawany z czterech scen, jak miało to miejsce tydzień temu. Większość jednak nie mogła śledzić pierwszego weekendu ponieważ uczestniczyła w Naszym krajowym festiwalu - Sunrise Festival w Kołobrzegu. Dlatego liczba widzów w Polsce powinna znacząco wzrosnąć w stosunku do poprzedniego.

Wczoraj mogliśmy oglądać występy takich artystów jak: Martin Solveig. Tchami, Nicky Romero, Afrojack, Axwell /\ Ingrosso, Marlo, Markus Schulz, Armin van Buuren, Aly & Fila, Vini Vici, Alison Wonderland, Jauz.

Dzisiaj zapowiada się kolejny piękny dzień, a to za sprawą: Don Diablo, W&W, KSHMR, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Alesso, Axwell, D.O.D i wielu innych.

Całość zaczyna się już chwilę przed 17 na oficjalnej stronie organizatora live.tomorrowland.com, a poniżej przedstawiamy cały rozkład na poszczególne sceny.

Większość w trakcie lub zaraz po obejrzeniu live streamu z Tomorrowland powie sobie te same słowa "za rok tam jadę" tego właśnie wszystkim Wam życzymy i wytrwałości w dążeniu do tego celu.

Na kogo występ najbardziej czekacie?