Dwa odmienne światy - czy to się może udać?

известные картины и новости из мира искусства

Chyba każdy lubi w jakichś sposób eksperymentować - jedni wolą w łóżku, inni w muzyce, a jeszcze inni w obu tych sferach ;) Do jednej z tych grup na pewno zalicza się Paweł Tomczyk aka PawL.

Od wielu lat próbuje połączyć ze sobą 2 zupełnie różne pasje, a zarazem światy - muzykę klubową oraz taniec towarzyski.

Po wielu próbach w końcu się udało - efekty pracy posłuchajcie sami:Troszkę o samym Pawle:

Urodził się w Szczecinku. Już od najmłodszych lat jest pasjonatem muzyki, jak i tańca. Z muzyką miał kontakt już w klasie podstawowej (muzycznej). Jego przygoda z tańcem trwała całe 90 lata ubiegłego wieku w KTT "AIDA" pod okiem założycielki, trenerki i mentorki Barbary Krzyżanowskiej-Ksok. Zdobył wiele wyróżnień choćby VI pary Polski i II vice okręgu zachodniopomorskiego w 10 tańcach. Uczestniczył w blisko 100 turniejach tanecznych w Polsce, jak i za granicami naszego państwa. Skończył studia na kierunku turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ciekawostką lub atutem może być fakt, iż brał udział w reality show w telewizji TVN w programie „Trzy Serca”, gdzie wyprzedził 2000 kandydatów i był najdłużej na wizji, bo aż 5 odcinków w ciągu trzech miesięcy. To okazało się dobrym dla Niego doświadczeniem przy pracy z ludźmi i obyciem się z prezentacją przed kamerami. Dostał propozycję współpracy z duetem Kalwi & Remi, a dzięki temu też z wytwórnią MY MUSIC. Jest współzałożycielem projektu NIEOBLICZALNI, Pasjonaci Tańca - QRD, ILANI, Dilmat, jak i innych projektów. Pracował i współpracował z wieloma agencjami reklamowymi m.in. PMPG S.A .

Nam osobiście spodobał się pomysł wymieszania rytmów tańca towarzyskiego oraz muzyki klubowej. W końcu bez próbowania czegoś nowego nadal byśmy uderzali kamień o kamień, jak nasi przodkowie w prehistorii.

Dlatego bądźcie kreatywni, śmiali w decyzjach i spełniajcie swoje marzenia. Jak to napisał jeden ze znanych poetów:
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."