FSOE UV - nowy sub-label od Aly & Fila + słów kilka od Paula Thomasa

известные картины и новости из мира искусстваSpecjalnie dla Was: Paul Thomas - właściciel nowego sub-labelu FSOE Recordings w kilku zdaniach o FSOE UV i nadchodzącym występie podczas FSOE 500 przy piramidach w Gizie.


Brytyjski DJ i producent Paul Thomas w ostatnich latach utożsamiany był z wytwórnią UltraViolet Music, wchodzącą w skład Black Hole Recordings. W ostatnią środę (12 lipca) dowiedzieliśmy się o uruchomieniu jego nowego labelu... pod sztandarem FSOE Recordings.

Po opuszczeniu Armada Music i usamodzielnieniu się na scenie, wytwórnia egipskiego duetu Aly & Fila zaczęła otwierać swoje nowe gałęzie. Do istniejącego FSOE Excelsior (kierowanego przez Mohameda Ragaba), dołączyły FSOE Clandestine (nad którym pieczę sprawuje niemiecki duet Stoneface & Terminal) i FSOE Fables (w nim selekcję artystów prowadzą Ferry Tayle i Dan Stone).

FSOE UV - bo tak nazywa się sub-label Thomasa, rozpocznie swoją działalność 28 lipca. Jego pierwszym wydawnictwem będzie wspólny singiel Brytyjczyka z włodarzami FSOE Recordings, pt. "UV".W krótkiej rozmowie zapytałem Paula, jak będzie wyglądała przyszłość UltraViolet Music. - "UltraViolet nadal będzie kontynuowała swoją działalność (w Black Hole - przyp. red.). Większość moich obowiązków przejmie mój zawodowy partner, Aneesh Gera, podczas gdy moja uwaga będzie skupiona na FSOE UV". W skrócie - spokojnie, UltraViolet Music nie znika z mapy klubowych wytwórni.W takim razie co usłyszymy w kolejnych wydaniach FSOE UV? - "Nie mogę na razie zdradzić zbyt wiele. Na pewno znajdziecie tutaj mnóstwo moich własnych produkcji plus utwory od najlepszych specjalistów od prawdziwie progresywnych brzmień."Na sam koniec zapytałem Paula o zbliżający się występ podczas FSOE 500 przy piramidach w Gizie. - "Nie mogę się doczekać na to wydarzenie! Grałem już wiele fantastycznych występów na całym świecie, jednak ten niewątpliwie będzie należał do tych najlepszych. Umówmy się, ilu DJ'ów miało możliwość występować przy Piramidach w Gizie?".Co sądzicie o nowej inicjatywie wytwórni Egipcjan? Czy podoba się Wam utwór "UV"?