Premiera: Nareszcie - Andromedha bohaterem tygodnia w JOOF!

известные картины и новости из мира искусства


Po prawie dwóch latach, Patryk Solecki otrzymał szansę na zaprezentowanie pełni swoich sił na autorskiej EP-ce dla wytwórni Johna 00 Fleminga - JOOF Recordings. Jej obszernych fragmentów możecie wysłuchać na CubeStage.pl!


Producent z Krakowa, trzykrotny uczestnik jednego z największych trance'owych eventów - Luminosity Beach Festival, współzałożyciel nieistniejącej już wytwórni Darkpload Records. Patryk Solecki, znany jako Andromedha, jest jednym z najbardziej utalentowanych i szanowanych twórców progresywnych brzmień z naszego kraju.

Kolejne sukcesy wydawnicze Patryka doprowadziły go w 2015 roku do renomowanej wytwórni brytyjskiego DJ'a i producenta, Johna '00' Fleminga - JOOF Recordings. Kompilacja "Progressions Of Trance" zawierała ekskluzywny utwór, pt. "Tale Of Hurt". Później Andromedha został poproszony o zremiksowanie produkcji duetu Hemstock & Jennings z 2003 roku - "Zulu". Interpretacja Polaka, wydana w sub-labelu JOOF Aura - zebrała wiele pozytywnych opinii i pojawiła się w setach m.in. Maxa Grahama, Airwave'a czy Grega Downeya.

Po prawie dwóch latach od premiery "Progressions Of Trance", Patryk Solecki dostał zielone na światło na zaprezentowanie solowego wydawnictwa w JOOF. Wynikiem tego jest EP-ka złożona z dwóch numerów krakowianina: tytułowego "Through The Desert" oraz "Perpetuum". Oba utwory są bardzo pomysłowe i dalekie od utartych schematów. Ukazują ogromną kreatywność naszego rodaka, umiejętność tworzenia wciągających linii melodycznych oraz świetnego łączenia ich z głębią basu i dynamiką elementów perkusyjnych. Zresztą, co Wam po naszych słowach - wysłuchajcie ich sami:

Tej EP-ki nie możecie przegapić! Obecnie możecie ją kupić wyłącznie w sklepie Beatport pod linkiem: http://classic.beatport.com/release/through-the-desert/2056114.